2678 Сниться Дитина

Сниться Змія


Сниться Змія

Бачити змію або бути укушеними однією уві сні, означає приховані страхи, які загрожують Вам. Ваш сон може попереджати Вас про щось, що Ви ще не знаєте. Якщо Ви бачите, що змія під водою, то сон говорить про те, що Ви несвідомо дозволяєте своїм емоціям впливати на аспекти Вашого життя. Якщо змія заплутує себе, то вона являє спадаючу загрозу. Щось, що Ви думали, було проблемою, вирішиться само собою. Альтернативно, змія може бути розглянута як фалічна і таким чином символізувати спокусу, небезпечну і заборонену сексуальність.

Читайте также: Волонтеры СумГУ помогают Сумском ОЗЖ (Фото)

Більш конкретно бачити змію на Вашому ліжку означає, що Ви відчуваєте себе сексуально пригніченими. Ви можете бути недосвідчені, збуджені. Якщо Ви боїтеся змії, то вона показує Ваші страхи перед протилежною статтю, близькістю або сімейними обовязками.

Змія може також означати людину поруч з вами, яка є черствою, безжалісною. Як позитивний символ, змії представляють зцілення, перетворення, знання і мудрість. Зокрема якщо Ви бачите сон про різнобарвну або яскраво кольорову змію, тоді це – чітке попередження про щось погане. Повне сновидіння про червону змії підкреслює позитивні особливості – Вашу палку пристрасть. Бачити зелену змію уві сні, означає непорозуміння. Це також символізує когось, хто не такий поганий, як Ви думали.

Молода змія

Бачити молоду змію уві сні, означає, що Ви недооцінюєте деяку загрозу в своєму житті. Бачити шкіру змії уві сні, означає захист від хвороб. Бачити змію з головою з двох сторін уві сні, означає, що Вас тягнуть в двох різних напрямках. Ви відчуваєте себе перевантаженим і не знаєте що робити далі. Ваші дії контрпродуктивні. Можливо, сон представляє певний складний любовний трикутник. Альтернативно, якщо Ви бачите двоголову змію в своєму сні, то вона відноситься до співпраці і роботі в команді.

Сон про змія без голови або без очей означає, що Ви відмовляєтеся бачити небезпеку в ситуації. Бачити безтілесну змію уві сні, відноситься до деяких різких або нещадних вчинків. Сниться, що змія казниться, означає, що є проблема, про неспроможність протистояти. Ви відмовляєтеся стикатися зі своїми страхами. Бачити мертву змію уві сні, означає, що загроза минула.

Сниться, що Ви їсте живу змію, означає, що Ви шукаєте близькість або сексуальні втіхи. Ваше життя відчуває нестачу в чуттєвості і пристрасті. Сниться, що змія їсть іншу змію, представляє Ваш двигун і намір мати успіх будь-яким методом. Якщо Вас їсть змія уві сні, то сон означає, що хтось обманює Вас. Сновидіння про змія, яка з’їдає Вашу дитину, представляє когось, хто може шкодити Вашій дитині в деякому роді.

Сон про змія, яка їсть людей, показує жорстокість. Можливо, Ви маєте справу з кимось у Вашому реальному житті, хто не проявляє милосердя або співчуття. Якщо Ви бачите, що знаходите змій в кожному готельному номері, то це означає, що Ви рухаєтеся до сумнівного або небезпечного напрямку.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top