П’ятниця, 14 Серпня 2020
1505 Жіноче ім'я: Зара
313
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Зара

Жіноче ім’я: Зара

Зара Перекладається з персидського як – “золото”.

Жити з зарами під одним дахом вимагає певної частки стоїцизму. Зара розважлива, продумує кожен свій крок і скупувата. Перш ніж скликати гостей, довго буде аналізувати сімейний бюджет і, якщо виявиться, що це завдасть йому помітного збитку, відмовиться від своєї затії і сама відправиться в гості зі скромним подарунком. Вона надзвичайно охайна, акуратність – її “пунктик”, поріг квартири цих жінок просто боязно переступити через страх порушити щось в цьому царстві чистоти. Мають прекрасну інтуїцією і живою уявою, але це може лише посилити їх постійну нервозність.

“Літні” жінки егоїстичні, пихаті і ласі на лестощі. Втертися до них в довіру дуже легко, хоча самі вони вважають, що вміють розпізнавати людей з першого погляду. Бурхливо реагують на те, що відбувається, але швидко остигають.

Зара володіє артистичним талантом і вміє користуватися ним у повсякденному житті. Здатна на удавання і брехню. Однак не кар’єристка, в усякому разі, не піде по трупах заради досягнення власної мети, не інтриганка, хоча і здатна зробити дрібну відповідну капость. Зара віддана своїй сім’ї, служіння домівці ставить вище будь-якої службової кар’єри, і, якщо обставини дозволять, вона всю себе присвятить чоловікові і дітям.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Руслана
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Зара
Top