1505 Жіноче ім'я: Зінаїда

Жіноче ім’я: Зінаїда


Жіноче ім’я: Зінаїда

Зінаїда Перекладається з давньогрецької як – “народжена Зевсом”, “з роду Зевса”.

Зінаїда розумна. Лідер по складу психіки, вона вміло приховує це, демонструє, навпаки, подчиняемость чоловікові; пізніше, коли вона вже пов’язана з ним шлюбними узами, деспот, що ховався в ній, виривається назовні. Чоловік повинен погодитися з цим, інакше сім’ю очікують затяжні сварки і нестіхаюещіе скандали, або ж, навпаки, відразу ж рішуче наполягти на своєму. У сім’ї вона завідує фінансами і краще за всіх завжди знає, що робити чоловікові і дітям, як їм слід чинити і що говорити.

Зінаїда педантично займається благоустроєм квартири, кілька скупувата, але, бачачи красиву річ, грошей не пошкодує. Прекрасно готує всякі домашні лікери, наливки та вина, при нагоді не відмовиться випити, іноді виявляє помітну схильність до випивок.
“Літні” Зінаїди мають більш м’який характер, а Зінаїди з по батькові Олегівна, Олександрівна, Станіславівна, Карлівна і Семенівна відносяться до натурам зі складним характером.

З Зінаїда виходять непогані бухгалтери, фармацевти. Зінаїди-вчителя виділяються своєю прискіпливістю.

Ім’я Зінаїда в перекладі з грецького означає “Зевсового”, “божественна”. Святий покровителькою іменинниць є мучениця Зінаїда. Дуже рано вона почала відчувати заклик небесних сил і присвятила себе Богу. Її намагалися видати заміж, але вона зреклася від усього мирського і зберігала дівоцтво. До старості вона ходила по дорогах, несла людям слово Боже і наставляла їх в вірі. Її піддали мукам, але вона з твердістю пройшла через всі тяжкі муки і тільки молилася Богу, що Він посилає їй випробування тілесні, допомагаючи очиститися духовно. Святу мученицю Зінаїду сікли батогами і били камінням, але віра її залишалася непорушною. Вона відійшла в небесну обитель без єдиного докору своїм мучителям.

Великі шанси на успішний шлюб зі Степаном, Юрієм, Володимиром, Павлом, Юхимом. Менш сприятливі шлюби з Іваном, Станіславом, Дмитром, Денисом, Петром, Тарасом.

Це ім’я підходить Козерогам, Скорпіонам, Дівам. НЕ гармоніює воно зі знаком Тельця, Овна, Близнюків, Льва, Терезів, Стрільця, Водолія.

Дати іменин: 24.10

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top