Понеділок, 4 Липня 2022
3608 Талісман тварина Білий тигр
710
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Талісман тварина Білий тигр

Талісман тварина Білий тигр

Згідно з китайськими міфами тигр уособлює військову доблесть. Зображення тигра використовують для захисту від демонів і злих духів. За фен-шуй тигр є священною твариною, виступаючим як Білий Тигр. Дух тигра дуже сильний і лютий, так що кращого захисника від зла годі й шукати.

Білий Тигр – хранитель Заходу (згідно компасної школи фен-шуй), тобто місця праворуч від вхідних дверей. Колір Тигра саме білий тому, що в Китаї західна сторона символізує потойбічний світ і країну померлих. Там це колір печалі і скорботи.

З обережністю потрібно використовувати талісман Білий Тигр. При неправильному поводженні талісман не захистить, а навпаки, направить свою могутню силу проти власника. Китайці навіть не застосовують цей талісман для охорони вогнища, якщо в родині хтось народився в рік тваринного, що вживається тигром в їжу (кролик, кабан, півень). Краще мати вдома зображення сплячого Тигра або зовсім не користуватися цим талісманом.

Якщо ж ви використовуєте амулет або талісман Білий Тигр, то відповідно до правил фен-шуй виберіть Тигра з металу. Хоча допускається і кам’яний, дерев’яний або скляний. Колір Тигра бажаний, звичайно, білий, але можна використовувати і бежевий, сріблястий, жовтий або золотий.

Читайте також:  Камінь, Родохрозит
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Білий тигр
Top