3715 Талісман тварина Слон

Талісман тварина Слон


Талісман тварина Слон

Тварина уособлює добродушність, велич і мудрість. Слон в Індії вважався царем звірів – через свої величезні розміри і неквапливої ​​важливості. Люди вважали його винятковою твариною. Талісман слон нагородить тебе мудрістю, енергією і незвичайною силою духу, він допоможе зміцнити пам’ять і завоювати авторитет серед друзів. Крім того, слони є символом багатства і благополуччя – саме тому в багатьох будинках стоять порцелянові статуетки тридцяти трьох слоників.

Слон втілював сьоме скарб буддизму, був священною твариною. У китайській традиції слон менш поширений, проте, все ж є символом мудрості, сили і незламності.

Згідно з практикою фен-шуй, слон – це хороша тварина, символ стійкості і стабільності. За допомогою хобота він може притягнути до вашого будинку удачу і процвітання. Саме тому слона на підвіконня ставлять в напрямку доброї зірки, розгорнувши хоботом до неї, щоб тварина втягувало удачу з вулиці через вікно в будинок. Якщо слона розгорнути в бік будинку або квартири, це буде означати, що удача вже перебуває всередині будинку. Зображення та фігурки зі слонами використовуються для охорони від руйнівної енергії Ша, яку формують гострі кути.

Де найкраще помістити статуетку тварини? Її можна поставити в будь-якому секторі Багуа, але все-таки буде краще, якщо її розташувати для залучення грошової енергії в секторі багатства, або встановити в секторі помічників, щоб залучити підтримку для голови сім’ї, так як слон уособлює собою міць і незламну силу.

У будинку можна одночасно мати як зображення слона, так і його фігурку. Від цього магічна сила їх не зменшиться. Фігурки слонів зустрічаються дуже різні: їх роблять з кістки, бронзи, кераміки. Навіть звичайні плюшеві дитячі іграшки можна теж застосовувати в якості талісмана.

Для активізації вашого талісмана необхідно прикрасити слона. В яскравих прикрасах цей амулет не потребує, адже він потужний вже сам по собі. Для активації повісьте на шию тварини красиву ланцюжок або намисто з самоцвітів. Якщо талісман слон створений з зображення, то просто підвісьте до картинки чотки з кипариса, сандалу або бурштину. Однак уникайте вішати чотки зі слонової кістки, щоб не нагадати слону про загиблих родичів і не розлютити його, інакше він може обрушити свій гнів на мешканців будинку.

Слон на Сході символізує довголіття, так як він живе довше за інших тварин, а також помірність – слони досить невибагливі в їжі і пиття. Паломники, крім того, шанують кам’яних слонів, які охороняють надгробки династії Мінг. За легендою, ці слони приходять на допомогу бездітним жінкам.

Через те, що слони втілюють помірність, амулет слон допоможе своєму власникові утриматися від непомірних витрат. Для жінок і нездатних зупинитися шопоголіків, це ідеальний талісман. Стабільний характер слона допоможе позбутися від надмірної марнотратства, тому зображення цієї тварини потрібно мати в кожному домі.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top