2678 Сниться Дитина

Сняться Зуби


Сняться Зуби

Сниться, що у Вас гниють або розпадаються зуби, означає, що Ви, можливо, сказали щось, що не потрібно було. Ви, можливо, сказали деякі хибні або брудні слова, про які пошкодуєте. Сниться, що Ваші зуби іскряться або мерехтять, показує щастя і виконані бажання.

Читайте также: В Сумах прошел II областной тур конкурса «Учитель года — 2018»

Сон про те, що ви чистите зуби означає, що Ви відчуваєте себе захисними від будь-якої критики, спрямованої на Вас. Ви маєте щит або бар’єр, щоб захистити себе від потенційної шкоди. Альтернативно, сон означає, що Ви стурбовані Вашої зовнішністю і хвилюєтеся з приводу того, як інші ставляться до Вас. Сниться, що Ви не хочете чистити зуби, має на увазі, що Ви схильні відверто висловлюватися, навіть якщо це може образити інших.

Сниться, що Ваші зуби випали і Ви намагаєтеся вставити їх назад у рота, означає відсутність впевненості в собі. Ви боїтеся, що інші будуть знати про Ваші недоліки. Якщо Ви вели себе спокійно уві сні, то сон означає, що Ви в змозі піднятися вище несприятливих обставин.

Сниться, що зуби ростуть по всій ротовій частині, означає, що Ви надмірно агресивні через сформовані проблем. Якщо Ви бачите, що Ваші зуби зламані або вибиті, то це означає, наслідки Ваших слів і / або що Ви говорите про інших. Сон в якому Ви витягуєте зуби з рота і це заподіює вам біль, відноситься до чогось, що Ви не хочете робити. Якщо Ви бачите сон про витягуванні зубів з Вашого рота, і це не заподіює біль, то це означає, що ситуація не була настільки важкою або стомлюючою, як Ви спочатку вирішили.

Якщо сниться сон, що Ви несете зуби, то це символічно щодо відсутності грошей у Вашій кишені. Ви відчуваєте деякі фінансові проблеми.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top