Вівторок, 7 Липня 2020
750 Гороскоп на листопад 2017 року Риби
463
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на листопад 2017 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2017 року Стрілець

Сприятливі дні для Стрільців в листопаді 2017 року: 3, 8, 11, 16, 21, 27, 30 листопада.
Складні дні для Стрільців в листопаді 2017 року: 5, 20, 28 листопада.

Гороскоп на листопад 2017 Стрілець жінка

Любов гороскоп

1 листопада – 10 листопада. Ви все-таки налаштовані на поступки. У вас з’явиться бажання будувати стабільні відносини з коханим, і ви будете навіть готові закривати очі на його дрібні недоліки. Хорошим приводом для примирення стане запрошення в гості до загальних друзям. Сходові разом в гості, ви переконаєтеся в тому, що ваш кавалер – дуже гідний претендент на руку і серце.

11 листопада – 20 листопада. На хвилі примирення і відновлення відносин ви можете легко забути минулі образи. Або зрозуміти, що вони шеляга ламаного не варті. Положення Венери і Марса зробить вас ближче один до одного. Ви зрозумієте, що вас об’єднують не тільки інтимні стосунки, але і щось серйозніше – спільні інтереси, цілі.

21 листопада – 30 листопада. Скупчення планет може ускладнити ваші любовні відносини через боротьбу за владу. У роботі такі почуття цілком доречні, але в любові здатні принести тільки розчарування. Правда, улюблений до всіх ваших незлагод поставиться досить легко, а ось у вас буде абсолютно протилежний настрій. Адже для вас це не просто роман. Ви хочете щось довести собі, партнеру або оточуючим.

Читайте також:  Гороскоп на вересень 2017 року Рак

Романтичне побачення. Ваші зустрічі і побачення з партнером пройдуть набагато краще, якщо ви погодите все заздалегідь – час, місце, точний сценарій. Зараз ви на рідкість консервативні і не налаштовані на сюрпризи.

сімейний гороскоп

В цілому ваші рідні ставляться до вас більш ніж лояльно. Вони можуть терпіти ваше поганий настрій, прагнення всіх побудувати, періодичне бурчання і небажання що-небудь займатися по дому. Так вже вийде, що зараз ви захочете тільки командувати близькими, а не працювати самій. Тому вам слід заздалегідь морально підготувати рідних до того, що ви в цей період зможете тільки керувати, а не виконувати чужі доручення.

Секрет щастя. Простежте за тим, як ви розмовляєте з домашніми. Постарайтеся не виглядати “мудрою черепахою”, даючи поради і дорікаючи по дрібницях. Частіше хваліть рідних, захоплюйтеся ними.

Гороскоп відпочинку

Найкращим релаксом для вас стане спілкування з друзями і однодумцями. Коротка поїздка за місто в компанії близьких по духу людей зарядить вас силами та ідеями на довгий час.

Місце сили. Духовні зв’язку, скріпи, будівлі, пов’язані з релігійним культом, – прогулянки по таких місцях наповнять вас енергією. Можна з’їздити в паломницькі тури по відомим монастирям і храмам, це морально вас підтримає.

Гороскоп роботи і грошей

Фінансове становище в цей період обіцяє бути досить стабільним. Правда, золоті гори вам ніхто не обіцяє, але, по крайней мере, не буде ніяких серйозних втрат. Важливим аспектом фінансового добробуту стануть відносини з колегами.

Купівля місяці. Витрати цього місяця цілком і повністю пов’язані з вашими поглядами, цінностями і переконаннями. Ви можете витратити частину грошей на речі, так чи інакше пов’язані з релігійного культу, благодійності.

Читайте також:  Гороскоп на травень 2018 року Телець

Гороскоп здоров’я

Положення Сатурна може призвести до проблем зі здоров’ям. Сумні думки, невпевненість в завтрашньому дні – все це спричинить за собою втрату психологічної стійкості, якої так славляться Стрільці. А вона-то і є наріжним каменем вашого здоров’я і імунітету.

Гороскоп на листопад 2017 для Стрільців чоловіків

Кохання

У першій половині періоду ваш улюблений може бути налаштований категорично. Ви, розуміючи це, повинні проявити тактовність і жіночу хитрість. Адже Стрільця просто приручити, знаючи до нього підхід. Якщо ви пару раз запитаєте його ради в незначних питаннях і неухильно їм підете, ваш кавалер стане ставитися до вас набагато м’якше. Він зараз кілька розгублений і не хоче зізнатися в тому, що йому потрібна ваша підтримка.

тонус

Ваш улюблений готовий сперечатися до посиніння, аби не визнати поразки. На початку листопада він тільки з упертості може розлучитися зі своїми шкідливими звичками – кинути курити, наприклад. Головне, щоб ви і його друзі активно обговорювали це.

фінанси

Зараз у вашого партнера – тривалий режим економії. Він вирішив, що так буде краще, і з цього шляху не зверне. Тому важливо, щоб ви не намагалися якось збити його з пантелику і не спокушали непотрібними витратами.

захоплення

У першій половині періоду ваш улюблений Стрілець буде дуже захоплений робочими справами. Вам варто бути в курсі його проблем, вчасно піддакувати або, навпаки, разом з ним гаряче засуджувати сумну ситуацію, яка, на його думку, склалася у нього в офісі.

Гороскоп на листопад 2017 роки Стрілець дитина

0-6 років. Малюк-Стрілець полюбить суспільство дорослих і дорослі розмови. Він може навіть на дитячому майданчику підкреслено спілкуватися зі старшими. І щиро ображатися, коли ви будете відправляти його погуляти до інших дітей, адже він відчуває себе досить дорослим.

Читайте також:  Гороскоп на вересень 2018 року Телець

7-12 років. Стрільці відчують деякі складності в спілкуванні з викладачами. Головне, щоб ваша дитина не почав боротися за справедливість, відстоюючи інтереси однокласників, яким такий захист зовсім не потрібна.

13-17 років. Ваш підліток буде переживати через якогось конфлікту, який може статися в його дружньому середовищі. Причому всі переживання пов’язані з тим, що його роль у всій цій ситуації нібито була непристойної. Хоча на ділі, швидше за все, він сам собі все це вселив. Не давайте дитині замкнутися в собі, вислухайте його.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на листопад 2017 року Стрілець
Top