2874 Камінь талісман Тельця, Бірюза

Камінь талісман Тельця, Бірюза


Камінь талісман Тельця, Бірюза

Бірюза здатна полюбити свого господаря і потурати йому у всіх делах.Однако у неї є властивість приносити щастя тільки людям, що дотримують моральні заповіді. Особливо не любить бірюза злісних і лихослівних людей.

Бірюза служить індикатором здоров’я: якщо носить прикрасу з бірюзи помітить, що вона потемніла, – це вірна ознака хвороби, що починається. Ця особливість закладена в самій природі каменю, він не виносить нагрівання, високої вологості, масел рослинного походження. Тіло захворює людини змінює температуру і вологість, що уловлює чуйна бірюза. У цьому немає нічого страшного, просто потрібно піти до лікаря, перевірити своє здоров’я, а хвору бірюзу можна вилікувати, загорнувши ненадовго в шматочок сирого жирного м’яса.

Крім того, цей камінь приносить щастя в любові. Якщо закохані обмінялися прикрасами з бірюзи, то один з них може судити про почуття коханого. Якщо камінь втрачає свій колір, блякне, то гасне і почуття.

Бірюза це універсальний цілитель. Але особливо корисна вона для очей (споглядання бірюзи вранці покращує зір), серця, легенів, печінки, щитовидної залози. Бірюза лікує простудні захворювання, ангіну, грип, безсоння, артроз, ревматизм, діабет, алергії, запалення шкіри і нервово-психічні болезні.Способствует регенерації шкіри.

Цей дивовижний камінь сприяє пробудженню творчих сил, інтуїції і розуміння законів природи. Крім того, бірюза здатна захистити свого друга від впливу несприятливих енергій, будучи прекрасним оберегом.

Купуючи бірюзу, зверніть особливу увагу на її якість, т. К.в продажу є багато імітацій бірюзи, синтезованих, підфарбованих або склеєних каменів.

Сапфір – прозорий корунд, пофарбований домішками сполук заліза і тітана.Імеет дуже багато різновидів. Уральські сапфіри – сіро-сині, а сапфіри Хібін – зеленуватого відтінку при густий темно-синьою забарвленням. Деякі сапфіри двоколірні: уздовж кристала темно-сині, а поперек-зелені.

В якості талісмана сприяє духовному развітію.Сообщает зосередженість і чистоту душі в години медитації. Зміцнює вірність, цнотливість, охолоджує зайву пристрасть. Приносить душевний комфорт.Повишает рішучість, хоробрість. Притягує друзів і відштовхує ворогів. Для повноцінного його дії від власника вимагається доброта. Небезпечний своїми дефектами: тріщинами, плямами, оболонками, позбавляє власника радощів і веселого товариства.

Як амулет захищає від віроломства і страху, зберігає від обмови, серцевих захворювань і отрут, очищає кровь.В індійської літотерапії використовується при епілепсії, екземі і хворобах матки.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top