Вівторок, 31 Березень 2020
2882 Камінь талісман Діви, Нефрит
277
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Камінь талісман Діви, Нефрит

Камінь талісман Діви, Нефрит

Колір нефриту від чорно-зеленого до майже белого. Білий напівпрозорий нефрит називають жадеитом. До сих пір в Китаї його називають згустком любові і вірять, що камінь парфумів дарує солодкі сни, перемогу над темними силами як зовні, так і всередині людини, зберігає красу, оберігає від болезней.Еще його називають “камінь ію” – т. Е. дарує милосердя, мудрість і скромність.

Нефрит – в перекладі з іспанської означає “камінь попереку” . Дело в тому, що цей камінь має дивну в’язкістю і дуже довго тримає тепло. Тому його нагрівали і використовували як грілку. Особливо добре від хвороб нирок допомагає світлий нефрит. Його носять протягом року на попереку, при цьому хронічні болі та інші симптоми зовсім зникають.

Ацтеки вважали нефрит священним, робили з нього талісмани і маски, які не тільки охороняли від бід, але і дозволяли безпечно спілкуватися з духамі.В Китаї і на Тибеті нефритові талісмани вішали на шию дітям, щоб захистити їх від хвороби, а якщо треба було важка справа , то його учасники ніколи не обходилися без нефритових чоток.

Він також вважався каменем вічної любві.Бабочка з нефриту служить запорукою вічного щастя в любові. Нефрит має здатність розгладжувати обличчя, тому косметологи давністю після масажу накладали на обличчя красунь нефритові бляшки. Чоловіки вважали за краще курити трубки з нефритовими чубуками, т. К. Цей камінь може нейтралізувати отруйний дим. Відомо, що Чингисхан з великою пошаною ставиться до нефриту, навіть особиста його печатка була виконана у вигляді нефритової фігурки лежачого тигра.

Вібрації нефриту гармонійні серцевої чакре.Его корисно носити в намисті, кулонах і перснях.

Читайте також:  Талісман Пелікан

Це помаранчева, яскраво-жовта і червона різновид халцедона.Мясо-червоний камінь називають КАРНЕОЛ. Сердолік буває також зеленуватим і білим.

Нефрит

У давнину сердоліку приписували магічні свойства.На багатьох муміях Єгипту (в тому числі і Тутанхамона) знаходили різні амулети з сердоліку – для захисту померлих у потойбічному світі. Сердолік вважався цілющим каменем в усі часи: його носили для оздоровлення всього організма.Еще за часів Еллади гречанки користувалися їм для додання шкірі блиску і свіжості. Часто він допомагав пророкові Магомету, який дуже цінував сердолік і виділяв зі всіх коштовних каменів.

Сердолік – камінь кольору крові, кольори життя, в зв’язку з чим стародавні народи Сходу приписували йому властивість оберігати живих від смертей і хвороб, нести любов і щастя. Вважалося, що він дарує багатство, зміцнює здоров’я, піднімає настрій, заспокоює гнів, але, перш за все, це камінь щасливого кохання.

На Русі сердолік також користувався великою популярністю. Його вважали надзвичайно щасливим і відновлювальний каменем, що приносить щастя в любові, що сприяє спорідненості душ. Якщо у вас справжнє почуття, а не тимчасове захоплення, то камінь в ваших руках при погляді на кохану людину стає яскравішим.

В середні віки вірили, що цей камінь здатний перемагати чорну магію, захищати від недоброзичливості, запобігати сваркам. Містики вважали, що сердолік захищає їх від розтрати магічної енергії і життєвих сил.

У медичному плані це практично універсальний камінь, який створює навколо себе велику оздоровчу поле. Вважалось, що він підвищує імунні властивості організму, пригнічує лихоманки, зміцнює зуби, допомагає при пологах, лікує багато жіночі захворювання. У вигляді бус сердолік корисний при захворюваннях щитовидної залози.

Діва

Жінкам найбільш підходить рожево-оранжевий в намисті і сережках, чоловікам – червоний в персні.

Читайте також:  Камінь, Лепідоліт

Вчені пояснюють лікувальні властивості сердоліку його слабким радіоактивним випромінюванням в дозах, найбільш сприятливих для людського організма. Світла смужка на червоному або оранжевому камені якраз і говорить про наявність такої радіоактивності. Сердолік працює на енергіях з більш низькими частотами вібрацій, ніж аметист і гірський кришталь.

Для використання сердоліку в домашніх умовах його потрібно попередньо нагріти (грілкою, феном, праскою або звичайною лампочкою розжарювання) до температури 40-50 градусів і прикласти на 5-7 хвилин до хворого месту. Необхідно провести 8-10 сеансів.

Дуже хороші результати дає застосування сердоліку при лікуванні безпліддя у жінок і імпотенції у мужчін.Прі цьому камені укладаються навколо пупка.

Сердолік корисний сором’язливим і розсіяним людям.Он здатний уберегти свого господаря від небезпечної розтрати життєвих сил.

Отзывы и комментарии к статье Камінь талісман Діви, Нефрит
Top