Середа, 10 Серпня 2022
3473 Камінь, Сугіліт
548
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Сугіліт

Камінь, Сугіліт

Сугіліт – мінерал, що належить до силікатів. Це досить рідкісний мінерал, що видобувається в Південній Африці і Японії. Він фіолетового кольору з маленькими темними вкрапленнями.

Сугіліт стане надзвичайно корисним каменем тим людям, які прагнуть відшукати справжнє почуття любові і не бажають мати відносини, які ґрунтуються на розрахунку. Сугіліт здатний розширити кругозір свого володаря, вселяючи почуття поваги до моральних цінностей і духовності, цей камінь навчить доброті, поблажливості і терплячості. Навіть тієї людини, яка опинилася в виключно складному становищі, можна сміливо покладатися на сугіліт. Цей мінерал не визнає слова «неможливо», повертаючи вам віру у власні сили і допомагаючи знайти правильне рішення.

Сугіліт застосовується в роботі з міжбровних чакрой. Якщо його помістити в область «третього ока», то лікувальні властивості сугіліта будуть стимулювати зростання інтуїції і сприяти зниженню головного болю, а також вилікують від дислексії (неможливості навчитися читати). Светловатие екземпляри використовують при очищенні крові і лімфи.

Цей мінерал стимулююче впливає на мозкові півкулі, сприяючи нормалізації роботи серцевого м’яза. Його рекомендується носити при собі людині, яка страждає на невиліковну хворобу – содаліт приглушить біль, надасть допомогу в подоланні страху і занепокоєння, допоможе в отриманні радості життя і заощадження хороших відносин з родичами і друзями.

Читайте також:  Талісман Божество Єдиноріг
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Сугіліт
Top