П’ятниця, 7 Серпня 2020
3758 10 кінців світу, які ми пережили
58
0
Раздел: Різне

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

10 кінців світу, які ми пережили

Отже, давайте згадаємо:

;

Липень 1994 року – світ готувався до того, що Землю накриють осколки від вибуху Юпітера. Треба сказати, що саме цей кінець світу був найбільш ймовірний з усіх наступних. Адже дійсно, влітку 1994года комета Шумейкер-Леві врізався в Юпітер – наслідки цього можна було побачити навіть неозброєним оком, а щасливі власники телескопів барвисто розмальовували спалах, викликаний зустріччю комети з Юпітером.

Однак Юпітер вистояв, ніяких серйозних пошкоджень не отримав і світ зітхнув з полегшенням.

11 серпня 1999 року – кінець світу за пророцтвом Нострадамуса

1439991429 pridet era tiranii nostradamus predskaz newsya ob

Кінець світу 11 серпня 1999 року. Не дивлячись на те, що інтернет в ті роки був поширений слабо, паперові видання, навіть цілком серйозні, масово пророкували кінець часів на 11 серпня 1999 року. Всьому виною стала книга Нострадамус 1999, де якийсь псевдоученый Стівен Палас, нібито розшифрував катрени Нострадамуса, де стародавній мислитель вказав конкретну дату кінця світу. Ну а так як передбачення збіглося з досить рідкісним повним сонячним затемненням, напередодні багато хто всерйоз почали запасатися провіантом, очікуючи апокаліпсис.

1 січня 2000 року – проблема 2000 року

coding 1841550 1920

Після того як закінчився серпень, пророки, провидці і навіть кілька цілком адекватних, на перший погляд, вчених, стали пророкувати черговий кінець світу на перший день нового 2000-го року.

Читайте також:  ЯК ЗАЛУЧИТИ ЛЮБОВ 8 ЛИПНЯ - ПЕТРА І ФЕВРОНІЮ, В СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

Причина цього кінця світла, до речі,була цілком реалістична і носила назву Y2K (вай ту кей). Вважалося, що із-за застарілого програмного забезпечення, в якому роки позначалися двома цифрами, при їх обнулення, тобто перехід з цифри на 99 00 (два нулі), можливі масові збої комп’ютерних мереж, які спричинять хаос аж до падіння літаків і запуску ядерних ракет.

2009 року – черговий кінець світу за пророцтвами Нострадамуса

Згідно з однією з розшифровок центурій Нострадамуса, в цьому році повинен був настати Армагеддон. Через 10 років після невдалого кінця світу в 1999 році, багато хто так звані провидці в черговий раз прозріли і повідомили що минулого разу вони помилилися на десяток років, але тепер кінець світу настане точно-точно.

2010 рік – світова війна за запаси нафти

2010 рік — закінчиться нафта, і почнеться світова війна за паливні ресурси. В цей раз навіть не змогли визначитися, хто ж з провидців давнину це напророчив.

Частина прихильників кінця світу стверджувала, що Нострадамус, частина приписувала передбачення Ванги, а деякі навіть ченця Авеля. Цікаво, Нострадамус і Авель, які жили багато століть назад взагалі здогадувалися, що ця чорна рідина коли-небудь буде взагалі щось коштувати?

Але, як і слід було очікувати, в 2010 році нафту не закінчилася, а через десять років з’ясувалося, що її навіть настільки багато, що іноді доведеться доплачувати, щоб її забрали. Такого, до речі, не передбачав ніхто.

21 грудня 2012 року – кінець календаря Майя

asteroids 1017666

21 грудня 2012 року — найбільш відомий Кінець Світу, кінець календаря Майя. Чого тільки не пророкували на 2012 рік! Якщо покопатися в інтернеті, то можна знайти повний набір варіантів апокаліпсису: і падіння астероїда, і час якогось «п’ятого Сонця», і нібіру і Сонячна система стане не тим боком до галактичної осі, переплутаються всі космічні цикли, зміняться полюса.

Читайте також:  Как сделать романтический сюрприз своей девушке

Підлив бензинчику в багаття загальної істерики і фільм Рональда Еммеріха 2012, рекламу якого деякі сприйняли як таємні попередження від світового уряду.

22 лютого 2014 року – Рагнарок

На початку 2014 року жовті ЗМІ заговорили про пророцтво Рагнарок. Нібито черговий апокаліпсис передбачений в сагах про «загибель скандинавських богів», і призначений на 22 лютого. Готуйтеся!

Чергова дата кінця світу виходила від Норвезького центру вивчення вікінгів. Начебто як там вивчили скандинавські легенди, де сказано що Рагнароку будуть передувати три люті зими, а холоди будуть супроводжуватися загальним падінням моралі, і вирішили, що дата 22 лютого 2014 року як не можна краще підходить для кінця світу.

2014 – Землю знищить хмара космічного пилу

2014 рік виявився дуже популярною датою кінця світу. Тільки-тільки ми пережили рагнарок, як з’явилися астрофізики, які приголомшили вразливих людей фактом, що до нашої Сонячної системи підбирається хмара космічного пилу, яка знищить планету в порошок.

Отримати широку популярність цього апокаліпсису завадив брак фантазії так званих британських астрофізиків. Вторгнення зграї голодних прибульців виглядало б куди цікавіше і веселіше, ніж звичайна хмара пилу. Тільки уявіть: прибульці весело обгризають спочатку Плутон, потім Нептун, потім Уран… ось з Юпітером їм довелося повозитися. Але що поробиш, так пил пил. Малобюджетний і невидовищний кінець світу теж важливий.

2016 рік – Всесвітній потоп

space 911785 1920

Згідно з прогнозом кліматолога Джеймса Хансена, в 2016 році всі льодовики мали станути і велика частина суші сховається під водою.

Згодом він, щоправда, зізнався, що прогнозував апокаліпсис щоб привернути увагу світової громадськості до проблеми глобального потепління і зміни клімату.

2018 рік — ядерна війна знову ж від Нострадамуса

Старому Мішелю здалося мало два попередніх кінця світу, які повинні були відбутися в 1999 і 2009 році і він вирішив для вірності добити людство ядерною війною. Воно і вірно — вижили після Армагедону як раз трохи отямляться, почнуть замислюватися про щасливе життя, будувати і народжувати — і тут хтось знайде забутий в тайзі ракетний бункер.

2019 рік — зіткнення з астероїдом 2002 NT7

Прихильники теорії змови стверджують, що в NASA астероїдом 2002 NT7 – назвали причиною Апокаліпсису в 2019 році, але потім нібито спішно прибрали цю інформацію зі свого сайту.

Читайте також:  5 женских знаков Зодиака, которые никогда не позволяют мужчине управлять собой

У відповідь NASA заявило, що шанс зіткнення із Землею приблизно 1 до мільйону. У підсумку так і вийшло – 13 січня 2019 року астероїд благополучно пролетів на відстані 61 мільйон кілометрів від Землі.

Що нас чекає в майбутньому?

Звичайно, це далеко не всі апокаліпсиси і армагеддоны, які передбачали і продовжують передбачати різного роду пророки, провидці та віщуни.

Так, на 2021 рік вже передбачають зміну полюсів Землі, яка спричинить вимирання людства, на 2029 – зіткнення Землі з астероїдом Апофіс, на 2030 – знову таки всесвітній потоп через танення льодовиків, а в 2036 році вижили чекає ще один астероїд, який вже точно не залишить людству шансів.

Якщо ж хто-то переживе і це подія, то кінець в 2060 році армагеддон відбудеться за розрахунками Ісаака Ньютона, в 2280 році згідно із записами в Корані, а в 2892 році по прогнозам ченця Авеля. Дивно, але наступний кінець світу за Нострадамусом відбудеться аж в 3797 року.

Ну, як кажуть, доживемо – побачимо.

© http://vedmochka.net

Отзывы и комментарии к статье 10 кінців світу, які ми пережили
Top