Четвер, 15 Квітня 2021
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
408
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Аристарх

Чоловіче ім’я: Аристарх

Аристарх Перекладається з давньогрецької як – “глава кращих”.

Це ім’я звучить твердо – і характер цих людей наполегливий, активний. Літературні герої з таким ім’ям – завжди сильні, спритні, хитрі й незмінно виходять переможцями в боях. Вони дійсно серйозні й не розуміють жартів, але добрі, навколо них завжди багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Ці чоловіки спочатку роблять вчинки і лише потім замислюються над ними і нерідко хапаються за голову. Читають всі підряд, люблять грати в нарди.

Читайте также: Рецепт Закуска сырная с курицей фото

З віком стають прихильнішими і не настільки серйозними. Вони нічого не приймають на віру, до всього повинні визначити своє ставлення. Витривалі, не бояться труднощів. Любителі невеликих пригод.

“Зимові” Аристарх особливо наполегливі. З них виходять хороші спортсмени. У шлюбі у них все складається вдало. Великі трудівники, неконфліктні і терплячі. Домагаються всього працею, не сподіваючись ні на кого зі своїх близьких, дуже самолюбні. Люблять ходити на полювання, ловити рибу, не зневажають і домашньою роботою, допомагаючи дружині. “Літні” – довірливі і дуже образливі, нелегко сходяться з людьми й також важко розлучаються. Через свою надмірну довірливість часто бувають обмануті. Швидше за все будуть щасливі з Ганною, Антоніною, Варварою, Геленою, Ніною, Поліною, Стелою. Чи не підходять їм Грета, Дарина, Частка, Домініка, Інеса, Капітоліна, Людмила.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Віктор
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Аристарх
Top