Субота, 26 Вересня 2020
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
311
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Арам

Чоловіче ім’я: Арам

Арам Перекладається з вірменського як – “милосердний”.

Арам соромливий, не дуже рішучий. Обов’язково здобуває вищу освіту, серйозно підходить до вибору професії. Уже в школі знає, чим хоче зайнятися в майбутньому. Арам належить до числа людей, які вносять у відносини спокій, стабільність, гармонію.

Читайте также: Рецепт Запеченная имбирная курица фото

“Зимовий” Арам – цілеспрямований, упертий, дуже себялюбив. Володіє тверезим розумом. Запальний, може бути різким. Але це швидко проходить, зла Арам не пам’ятає. Доброзичливий. Не піддається впливам, а сам уміє впливати на інших. Натура захоплена, уміє радіти життю, в будь-який колектив вносить “свіжий струмінь”. “Осінній” Арам товариський, вміє зав’язати вигідне знайомство. Всіма силами прагне увійти у вищий світ і знає, як це зробити. Може бути хорошим керівником, поважає думку підлеглих, підтримує всі починання молодих фахівців. Чи не боїться конкуренції, готовий допомогти в реалізації чужої ідеї.

“Весняний” Арам кілька примхливий, егоїстичний. Часто свариться через дрібниці. Однак забуває про всі образи, коли потрібно швидко зібратися і прийняти правильне рішення. Цінує талановитих людей, вміє нічого вдіяти. Головний сенс його життя – робота. Арам наділений великою силою волі, сміливістю і умінням швидко реагувати на неприємні ситуації.

“Літній” Арам – непоправний фантазер, будує далекосяжні плани, виношує безліч ідей, але реалізувати їх сам, без сторонньої допомоги, не може. Йому необхідні однодумці, віддані друзі. І Арам вміє їх знаходити. Легко завойовує довіру колег, користується у них авторитетом. “Липневий” Арам – природжений інтелігент, розумний і ерудований, володіє хорошими манерами, галантний і попереджувальний з жінками. Володіє організаторськими здібностями.

Одружується Арам рано, відданий сім’ї, дуже любить дітей. Народжуються у нього різностатеві діти. Він прекрасно вміє готувати і любить смачно нагодувати гостей. Віддає перевагу жити зі своєю сім’єю в будинку батьків, дуже теплі стосунки з матір’ю зберігаються у нього назавжди. Батько для Арама – незаперечний авторитет.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Франц
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Арам
Top