Понеділок, 13 Липня 2020
3554 Талісман Божество Три зоряних старця
170
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман Божество Три зоряних старця

Талісман Божество Три зоряних старця

Три зоряних старця – суть втілення трьох китайських божеств, що приносять Процвітання, Багатство і Здоров’я. Зоряні старці Лу, Фу, і Шоусин застосовуються як талісмани в мистецтві фен-шуй по всьому світу. Це не божества в сенсі релігії, а всього-на-всього символи божественності. Фігурки і картини із зображенням одного зіркового старця або всіх трьох часто застосовуються в фен-шуй.

Щоб активізувати цей талісман статуетку зоряного старця (або всіх разом) розміщують в тому місці свого житла, де найбільш часто збирається все сімейство, або ж ставлять в сектор помічників, або в зону здоров’я. Старці будуть служити для вас уособленням трьох найбільш популярних устремлінь шанувальників мистецтва фен-шуй: Здоров’я, Багатства і Процвітання.

Зоряного старця, іменованого Фу шанують в країнах Азії. Там його оточує величезна популярність. Фігурка Фу є символом великої удачі, яка приходить у ваше житло і приносить з собою достаток, гроші, а також радість, роблячи вас дійсно щасливим. На традиційних китайських панно, часто зустрічаються зображення або зоряного старця Фу, оточеного горами монет, або (Ієрогліф) “Фу” і ста способів його накреслення. Вони є символом ста побажань щастя і достатку.

Зоряного старця Лу часто зображують з маленькою дитиною на руках або серед дітей. Адже він є божеством Достатку і Процвітання, а так само забезпечує продовження роду. Його статуетка може принести людині грошову прибуток на довгі часи. Скіпетр і сувій в руках старця Лу символізують силу, влада і авторитет глави сім’ї та (або) всієї вашої сім’ї по відношенню до інших сімей. Старець Лу так само покликаний підкреслити гідність спадкоємця сім’ї.

Зоряного старця Шоусин вважають божеством довголіття і здоров’я. Фігурка Шоусін відрізняється посохом з женьшеневого кореня і персиком, які символізують безсмертя. Китайці мають звичай підносити в подарунок чоловікові фігурку або інше зображення старця Шоусін, як символ невичерпність джерела чоловічих сил.

Читайте також:  Камінь, Молочний кварц
Отзывы и комментарии к статье Талісман Божество Три зоряних старця
Top