Неділя, 29 Березень 2020
2309 Чоловіче ім'я: Казимир
325
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Кім

Чоловіче ім’я: Кім

Кім Перекладається з кельтського як – “головний”.

Кім, як правило, людина нескладний, для оточуючих він не представляє загадки: всі його почуття буквально написані на обличчі. Він схильний беззастережно довірятися людям, а оскільки психолог він нікудишній, то буває часто ними обдурять. А ось цього він ніяк пробачити не може і буде роками таїти зло. Вміє тримати слово і, якщо пообіцяє, – неодмінно зробить.

Цілеспрямований в юності, досягнувши певного положення, він заспокоюється і влаштовується так, щоб не обтяжувати себе надмірними турботами про хліб насущний. Однак ці люди чудово вміють змусити працювати на себе інших. Вони не надто амбіційні і більше прагнуть до спокійного, забезпеченого життя. Час від часу, виявляючи неабиякі бійцівські якості, Кіми воюють за здійснення яких-небудь обуян їх планів.

У колективі, незважаючи ні на що, їх зазвичай люблять, у всякому разі мало хто здатний розсердитися на них всерйоз, але, коли вони йдуть, ніхто не пошкодує про настільки цінне працівника.

У будинку Кім завжди господар, правда, одружується він неодноразово, та й одружений частенько задивляється на жінок, проте, все це не заважає йому бути зразковим сім’янином.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Раймонд
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Кім
Top