1502 Жіноче ім'я: Єва

Жіноче ім’я: Єва


Жіноче ім’я: Єва

Єва Перекладається з староєврейського як – “подателька життя”.

Наполегливість, принциповість відрізняють і дорослу Єву. Але головна риса Єви, яка виділяє її серед багатьох інших жінок, – чуттєвість, нею зумовлюються і багато інших якостей Єви: ревнощі, непередбачуваність, деяка конфліктність. Чоловіки люблять цих живих жінок за те, що з ними, як то кажуть, “не засумуєш”, хоча вони ніколи не прощають чоловічих зрад. Єва шукає собі чоловіка з таким же темпераментом, як і у неї, холодний чоловік – не для неї. У пошуках гідного партнера багато так і не виходять заміж. Заміжні Єви – гарні кулінаркі, особливо їм вдаються солодкі страви. Вони гостинні, люблять суспільство, особливо чоловіче, не останню роль в житті відводять своїй зовнішності та одязі, віддають перевагу чорному і червоний кольори. У Єви, як правило, одна дитина (у “зимових” – дівчинки, у “літніх” і “осінніх” – хлопчики).

“Зимові” – з суперечливим незгідливим характером. (Зі свекрухою їм краще жити нарізно!) Багато з них виходять заміж двічі. “Осінні” – спокійніше, м’якше і терпиміше.

Єва з тих жінок, що ні всидять довго на місці: далекі поїздки, лижні прогулянки, плавання для них – “іменини серця”. Власниця цього імені звичайно – жива худорлява блондинка (нерідко фарбована, оскільки вважає, що чоловіки віддають перевагу блондинкам).

Вибирають собі роботу секретаря-друкарки, лікаря, перекладача, кравця, перукаря, педагога.

Найбільш відповідний для Єви чоловік: Володимир, Зіновій, Адам, Михайло, Мирослав, Ярослав, Мойсей, Броніслав, Адольф, Олег або Олесь. Шлюб з одним з тих, кого звуть Владиславом, Мироном, Максиміліаном, Назаром, Миколою, Робертом, Родіоном або Ростиславом, що не буде вдалим.

Краще назвати так Риб або Тельців. Скорпіонам і Дівам це ім’я не підходить.

Дати іменин: 11.03, 5.06, 24.12, 31.12

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top