П’ятниця, 21 Січня 2022
1464 Жіноче ім'я: Дана
437
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Діонісія

Жіноче ім’я: Діонісія

Діонісія Перекладається з давньогрецької як – “присвячена Діонісу”.

Діонісія стає товариською, доброзичливою дівчиною, є душею компанії. Батьки можуть за неї не хвилюватися, вона дуже строга в поведінці, більшу частину часу проводить вдома, може з подругою піти в театр, музей, на концерт, не любить галасливі компанії. Вона цілеспрямована, читає серйозну літературу, захоплюється історією. Не любить, коли її підганяють, не терпить чиєїсь влади над собою. Вранці важко піднімається, але і лягає спати дуже пізно. За вдачею “сова”. Важко сходиться з людьми, розлучається з болем в душі. Друзів має небагато, але якщо з кимось подружиться, то на все життя.

Діонісія не дуже впевнена в собі, постійно задає собі питання, чи правильно вона надходить, чи справедлива з оточуючими, – щира настільки, що обеззброює цим своїх недоброзичливців. Вона розумна і нехитра. Постійна в своїх уподобаннях. Не любить міняти місця роботи, але якщо доводиться міняти професію, вона легко освоює іншу: завдяки наполегливості домагається успіху і стає вартим фахівцем. Успішно може працювати стюардесою, екскурсоводом, перекладачкою, педіатром, журналісткою, закрійницею дитячого одягу, педагогом, художницею, лаборанткою, біологом, гримером. У колективі шанована колегами, неконфліктна, надійний працівник. Обов’язкова, пунктуальна.

Діонісія, народжена в грудні, – хороша господиня, самостійна, недовірлива, строга. Прекрасно готує, має гарний смак. Гостинна, вміє розважити гостей. Заміж їй краще вийти за “літнього” чоловіка.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Азіза
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Діонісія
Top