Неділя, 25 Липня 2021
1502 Жіноче ім'я: Єва
311
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Євгенія

Жіноче ім’я: Євгенія

Євгенія Перекладається з давньогрецької як – “благородна”.

Євгенії дуже пунктуальні. У народжених взимку і пізньою осінню пунктуальність виражена особливо помітно, аж до того, що може викликати роздратування у близьких. З Жень виходять гарні домогосподарки, лікарі, юристи.

Строгість моралі, притаманну Євгенії, любителі легких і швидких перемог над жінками відчують з перших годин знайомства. Їй до душі чоловіки ледве зі старомодними манерами, ввічливі і стримані. Євгенія гостинна, привітна, здивує гостей красиво накритим столом і витончено сервірованими стравами. Правда, за умови, що буде про це попереджена заздалегідь. Експромтів вона ні в чому не любить. Запаслива, грошей через дрібниці не витрачає і не викидає старих речей. Діти люблять її, але одночасно побоюються її суворого вдачі.

Ім’я Євгена походить від грецького слова. Це слово можна перекласти як “шляхетна”. Святою покровителькою є преподобна мучениця Євгенія. Вона прийняла ще в юності хрещення і відреклася від свого багатства. Через деякий час преподобна мучениця вступила в чернечий чин. Суворої постніческой життям і щирими щоночі моліннями свята догодила Богу і отримала дар чудотворення. Трудилася близько 56 років і в 152 році прийняла мученицький вінець. До самої смерті виділялася старанними турботами про хворих. Відрізнялася аскетичними нахилами – вдавалася суворим постів і довгим молитвам. Під час, епідемії преподобна мучениця самовіддано служила людям.

У Жені спокійний, рівний і вдумливий характер, вона легко піддається впливу. Це цікава, справедлива і чуйна дівчинка. Вона легко дратується через дрібниці і завжди буде претендувати на абсолютне лідерство.

Особливо сприятливий брак з Володимиром, Костянтином, Петром, Глібом, Єгором, Аркадієм. Він може бути невдалим з Едуардом, Станіславом, Феліксом або Романом.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Марта

Ім’я підходить Терезам і Близнюкам. Не підходить Овнам, Левам, Стрільцям, Дівам, Тельцям і Козерогам.

Це ніжне і гарне ім’я – Євгенія – як відомо, говорить про благородство.

Дати іменин: 6.01, 13.09

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Євгенія
Top