Вівторок, 2 Березня 2021
1464 Жіноче ім'я: Дана
563
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Домініка

Жіноче ім’я: Домініка

Домініка Перекладається з латинського як – “Божий день”, що належить Богу “.

Домініка прагнути утвердитися в житті, вона володіє хорошою інтуїцією, її важко провести, до того ж вона недовірлива. Вийшовши заміж, вони не можуть знайти спільну мову зі свекрухою і намагаються жити з нею нарізно. Гостинна і сама із задоволенням ходить в гості.

“Зимові” – влюбливі й імпульсивні: спочатку роблять учинок, а потім починають усвідомлювати, що вчинили необачно. “Літні” – надмірно добрі й безхарактерним, ці якості не приносять їм нічого гарного. Бридливі. “Осінні” – модниці, одягаються трохи незвично, їх кольору фіолетовий і червоний. Вони – правдолюбки, і “боротьба за правду” часто не кінчається для них добром.

Вибирають собі професії медсестри, педагога, художника, лікаря, журналіста, вагоновода, перукаря, продавця, екскурсовода, телефоністки, кухаря, співачки.

З ім’ям Домініка прекрасно поєднуються імена: Сергій, Володимир, Ярослав, Ігор, Донат, Мирослав, Мечеслав, Клим; з одним з володарів цих імен вона напевно буде щаслива. Про багатьох інших (Оскарі, Адаме, Натаном, Миколу, Савелій, Модеста, Леоніда, Руслані) цього сказати не можна.

Дати іменин: 6.07

Читайте також:  Жіноче ім'я: Іоланта
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Домініка
Top