Субота, 21 Травня 2022
1699 Жіноче ім'я: Таїра
320
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Фаїза

Жіноче ім’я: Фаїза

Фаїза Перекладається з арабського як – “випромінює світло”.

Рухливість, інтерес до життя Фаїза зберігає незалежно від віку назавжди. Вона з тих жінок, які не старіють душею, виглядають завжди бадьорими, енергійними і моложавих. З дитинства кілька схильна до ліні, любить подовше поспати – не чекайте від неї, щоб вона піднялася ні світ ні зоря для приготування сніданку сім’ї, а потім побігла на службу. Однак повільність її удавана. У цієї жінки дивно тверда воля, і до мети вона рухається хоч повільно, але вірно.

Читайте также: Цирроз печени — признаки и симптомы

Фаїза прагне всіма силами виділитися з натовпу – екстравагантної одягом, нестандартною поведінкою, нестримної веселістю. Вона хитра, бачить людей наскрізь, і обвести її навколо пальця не так-то просто. До чоловічої статі дуже небайдужа і сама користується його підвищеною увагою. У компанії незамінна, її запальний характер нікого не залишить байдужим. Не любить фізичної роботи і вміло перекладе її на інших.

Фаїза ревнива й уразлива, ніколи не забуває про завдані образи. Разом з тим у неї м’яке серце, вона не користолюбні, позбавлена ​​дріб’язкового розрахунку. Якщо ця жінка любить кого-то – вона готова заради цієї людини на будь-які жертви, навіть якщо не користується взаємністю.

Їй нічого не можна нав’язати, вона занадто суб’єктивна і вибирає свій шлях, не зважаючи на чужу думку. Фаїза по-жіночому чутлива, часом сентиментальна. Обожнює дивитися “мильні опери”, читати романи про кохання, уявляти себе їх героїнею і мріяти про коштовності, пишні прийоми, палацах і елегантних кавалерів.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Клара
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Фаїза
Top