Середа, 10 Серпня 2022
1635 Жіноче ім'я: Раїса
554
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Римма

Жіноче ім’я: Римма

Римма Походить від назви міста Рим.

Завдяки яскравій і привабливій зовнішності Риммі вдається дістати в чоловіки відповідного їй людини. Шукає ж вона чоловіка, який не тільки буде самовіддано любити її, але і погодитися терпіти її примхи. Забезпеченість для Римми не головне, але, тим не менш, вона постарається, щоб в число позитивних якостей майбутнього чоловіка входив і матеріальний достаток. Римма транжірка, ганяється за модою, не зважаючи на витрати. Друзів і подруг у Римми майже немає. Довго не прощає образ. Коли Риммі щось потрібно, використовує всі можливості свого впливу на чоловіка, якщо не виходить, обрушує на нього шквал таких бурхливих емоцій, що добивається врешті-решт свого. Римма смачно готує, особливо їй вдаються кондитерські вироби, а ось порядку в квартирі у неї часто немає. Вона не відрізняється особливою вірністю, але вміло це приховує. Зі свекрухою не уживаються. Часто працюють в сфері обслуговування, в медицині.

Ім’я Римма виникло від латинського слова “Рим”. Історія виникнення імені як жіночої форми вельми цікава. Вважається, що Римма стали називати дівчаток через помилку церковнослужителів. У II столітті на Нижньому Дунаї були страчені троє чоловіків, які належали до скіфського народу. Їх звинувачували в прихильності до християнства. Як свідчать документальні джерела, християнських проповідників звали Інна, Пінна і Римма. Імена стали жіночими через свого закінчення. Люди вирішили, що походження імен сягає своїм корінням до Фінляндії. Римма має складний, суперечливий характер, її настрій може дуже швидко змінюватися, але доброта, щирість – її основні риси.

Дуже вдалим буває шлюб Римми з Костянтином, Михайлом, Сергієм, Едуардом, Віктором, Олегом. Невдалим – з Миколою, Дмитром, Владиславом, Геннадієм.

Ім’я добре підходить Рибам, Козерогам, але для Близнюків, Терезів і Водоліїв це не найвдаліший варіант.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Крістіна

Дати іменин: 2.02

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Римма
Top