3531 Талісман Божество Драконочерепаха

Талісман Божество Драконочерепаха


Талісман Божество Драконочерепаха

Драконочерепаха в Китаї відноситься до одного з найбільш шанованих тварин, яке має тіло черепахи і головою дракона. Талісман Драконочерепаха символізує сам Всесвіт, обумовлюючи філософію Фен-Шуй.

Ця тварина поєднує в собі силу і могутність. Амулет Драконочерепаха протегує бізнесу, сприяє роботі нових проектів. Даний талісман захищає від негативних потоків енергії, здатних проникати і акумулюватися в будинку.

Щоб талісман допоміг, потрібно розмістити неподалік від нього ті предмети, які нерозривно пов’язані з мудрістю. Це, звичайно ж, книги, старовинні рукописи або комп’ютер. Ідеальне місце для амулета – бібліотека. Щоб його енергія не пішла в порожнечу, потрібно захистити Драконочерепаха від сусідства зі зламаними олівцями і чистими аркушами. Інакше енергія талісмана буде йти не на захист вашого будинку, а розтрачуватимуться марно.

Якщо амулет необхідний для захисту будинку від потоків негативної енергії, то буде краще встановити його при вході. Якщо на спині у Драконочерепаха лежать зв’язки монет – це грошовий талісман, він принесе фінансову удачу в ваш будинок і захистить вже накопичені кошти. В даному випадку його найкраще розмістити в секторі багатства.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top