Неділя, 26 Вересня 2021
3531 Талісман Божество Драконочерепаха
226
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Талісман Божество Драконочерепаха

Талісман Божество Драконочерепаха

Драконочерепаха в Китаї відноситься до одного з найбільш шанованих тварин, яке має тіло черепахи і головою дракона. Талісман Драконочерепаха символізує сам Всесвіт, обумовлюючи філософію Фен-Шуй.

Ця тварина поєднує в собі силу і могутність. Амулет Драконочерепаха протегує бізнесу, сприяє роботі нових проектів. Даний талісман захищає від негативних потоків енергії, здатних проникати і акумулюватися в будинку.

Щоб талісман допоміг, потрібно розмістити неподалік від нього ті предмети, які нерозривно пов’язані з мудрістю. Це, звичайно ж, книги, старовинні рукописи або комп’ютер. Ідеальне місце для амулета – бібліотека. Щоб його енергія не пішла в порожнечу, потрібно захистити Драконочерепаха від сусідства зі зламаними олівцями і чистими аркушами. Інакше енергія талісмана буде йти не на захист вашого будинку, а розтрачуватимуться марно.

Якщо амулет необхідний для захисту будинку від потоків негативної енергії, то буде краще встановити його при вході. Якщо на спині у Драконочерепаха лежать зв’язки монет – це грошовий талісман, він принесе фінансову удачу в ваш будинок і захистить вже накопичені кошти. В даному випадку його найкраще розмістити в секторі багатства.

Читайте також:  Талісман тварина Варан
Отзывы и комментарии к статье Талісман Божество Драконочерепаха
Top