Понеділок, 4 Липня 2022
3543 Талісман Божество Пі Яо
354
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Талісман Божество Пі Яо

Талісман Божество Пі Яо

Талісман Пі Яо є одним з найпотужніших. Він захищає будинок від негативної енергії і злих людей. Як правило, Пі Яо представляють в образі істоти, у якого особа собаки-лева, є копита, один ріг, а також невеликі крила і хвіст. Якщо Пі Яо сидить на монетах – це благий знак, він захистить і примножить майно своїх господарів. Згідно з міфом, величезний апетит Пі Яо, сприяє накопичень.

Найкраще поставити захисний талісман в ті місця, де накопичується негативна енергія Ша – це гострі кути навпаки різних виступів. Ставити його необхідно обов’язково особою назовні. Тому, якщо з вашого вікна видно гострий кут іншого будинку, то зробіть так, щоб Пі Яо дивився на вулицю. Ті, хто часто подорожують, повинні мати у своєму розпорядженні його поруч із вхідними дверима для того, щоб Пі Яо зміг охороняти і захищати ваше житло. Не радимо ставити статуетку Пі Яо у себе в спальні.

У тому випадку, якщо ваша діяльність пов’язана з бізнесом, то Пі Яо стане вам вірним помічником. Він захистить від підступів конкурентів і допоможе примножити фінансовий капітал. У Китаї є спеціальні магазини, де продається тільки цей талісман і нічого більше, настільки велика його важливість.

Щоб активізувати Пі Яо і посилити його захисні властивості, раз в тиждень талісман необхідно дзвонити дзвіночком або спалювати біля нього велику свічку не рідше ніж раз на місяць.

Властивості Пі Яо зростуть, якщо ви поставите в вашому домі пару таких фігурок – ви не будете знати нестачі в удачі, багатство рікою потечуть до вас в руки. Однак даний талісман вважається дуже потужним і ефективним навіть в одиночному виконанні.

Читайте також:  Камінь талісман Риб, Перли
Отзывы и комментарии к статье Талісман Божество Пі Яо
Top