Субота, 27 Листопада 2021
3545 Талісман Божество Сунь У-Кун
242
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман Божество Сунь У-Кун

Талісман Божество Сунь У-Кун

Сунь У-Кун або як його ще називають – Цар мавп, є відомим героєм китайського живопису і фольклору. У практиці фен-шуй образ царя мавп використовується в якості талісмана, який приносить успіх, здоров’я і захист. На відміну від західної традиції, в Азії образ мавпи вважається символом таланту, винахідливості, успіху і розуму, саме тому він так любимо китайцями.

Якщо вам близькі східні єдиноборства, то образ Сунь У-кун – це якраз ваш талісман, тому що Сунь У-Кун, згідно з легендою, є в ушу основоположником стилю мавпи. Амулет Сунь У-Кун додасть вам спритності, сил і швидкості рухів.

Китайці запозичили образ божественної мавпи з Індії, де з давніх часів існував культ мавпячого божества. За китайською легендою Цар мавп вилупився під впливом сонячних променів з кам’яного яйця. Подорожуючи в пошуках їжі, він зустрів свого майбутнього вчителя Сюан Цзана, який відкрив йому суть всього світобудови і розповів про таємниці і перетвореннях. Мавпа хитрістю зуміла знайти безсмертя, після чого стала абсолютно некерованою, і тільки Будда зміг її зупинити.

Сунь У-куна замкнули під горою на 500 років за вироком Будди, а звільнити його повинен був праведник, який відправився на пошуки священних книг. Сюан Цзан звільнив Сунь У-куна і став його захисником, за що під ім’ям Переможного Будди був введений в число Будд.

Читайте також:  Талісман тварина Варан
Отзывы и комментарии к статье Талісман Божество Сунь У-Кун
Top