Середа, 10 Серпня 2022
2797 Як вибрати вдалий місяць за допомогою нумерології
406
0
Раздел: Нумерологія

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Як вибрати вдалий місяць за допомогою нумерології

Як вибрати вдалий місяць за допомогою нумерології

Про те, наскільки сприятливим буде місяць для весілля, зміни роботи, подорожі чи якогось іншого важливого справи зазвичай дізнаються з гороскопів. Але ж можна і не чекати чергового прогнозу, а самостійно за допомогою нумерології прорахувати свої шанси на успіх!

Читайте также: Снится Каньон

Визначити, який місяць року буде вдалим, а який не дуже, допоможе число особистого місяці. Воно розповість і про те, для яких справ він підходить найбільше.

Як розрахувати?

Число особистого місяці можна розрахувати, склавши число календарного місяця і число особистого року. Число календарного місяця – це його порядковий номер у році. Січень = 1, лютий = 2, березень = 3, квітень = 4, травень = 5, червень = б, липень = 7, серпень = 8, вересень = 9. Порядкові номери залишилися місяців – двозначні, за правилами нумерології їх треба привести до однозначного: жовтень = 10 = 1 + 0 = 1, листопад = 11 = 1 + 1 = 2, грудень = 12 = 1 +2 = 3.

Число особистого року розраховується шляхом додавання чисел, з яких складаються день народження, місяць народження і цікавий для рік. Приклад. Припустимо, ви народилися 12 травня і хочете дізнатися, яким стане для вас січень 2016 року. Дата народження: 12 травня = 12 + 5 = 17. Наводимо до однозначного числа: 1 +7 = 8. (Якщо у вас вийде 11 або 22, до однозначного числа наводити не потрібно – це самостійні числа, зі своєю енергетикою.) Заданий рік діє до: 2016 = 2 + 0 + 1 + 6 = 9. Складаємо отримані числа: 8 + 9 = 17. Наводимо до однозначного числа: 1 +7 = 8- це і є число особистого року. (До речі, для всіх, народжених 12 травня, число особистого року в 2016 році буде дорівнює 8.)

Читайте також:  Нумерологія чисел місяця

Розрахуємо число особистого місяці. Число цікавить нас календарного місяця: январь = 1. Число особистого року = 8. Складаємо: 1 +8 = 9. Залишилося прочитати опис числа 9 і зробити висновки. Ваше завдання – співвідносити свої поточні цілі і бажання з енергетикою місяці. Якщо між ними не буде відповідності, не чекайте особливих успіхів. І навпаки, їх гармонійне поєднання принесе просто приголомшливі результати!

Підводимо підсумки

Коротка характеристика кожного числа особового місяці така: 1 – активність, початок; 2 – співпраця, взаємодопомога; 3 – розваги, творчість; 4 – праця, закріплення позицій; 5 – різноманітність, зміни; 6 – сімейні справи, усунення недоліків; 7 – самопізнання, аналіз; 8 – влада, управління; 9 – завершення, отримання результатів.

А тепер більш докладні характеристики:

1 – Найсприятливіший місяць для того, щоб почати якусь нову справу або проект. У вас накопичено достатньо енергії і сил, ви здатні на багато що. Якщо мрієте освоїти іншу професію або хобі, зробіть це зараз.

2 – Місяць, коли успіх залежить від того, наскільки щільно і ефективно ви взаємодієте з іншими людьми. Приймайте допомогу і виявляйте її самі, прислухайтеся до порад і не нехтуйте можливістю спільної роботи.

3 – Час творчості, самовираження і розваг. Порадуйте себе новими придбаннями і подарунками, приємними зустрічами і вечірками. Зробіть свій життєвий простір більш гармонійним – позбудьтеся від непотрібного, прикрасьте домашній інтер’єр.

4 – Приготуйтеся багато і старанно працювати – потрібно вибудувати надійну основу для стабільного майбутнього. Приділіть увагу своєму здоров’ю: позбудьтеся від шкідливих звичок, почніть правильно харчуватися; якщо щось турбує, пройдіть обстеження.

5 – У цьому місяці ви можете дозволити собі найрадикальніші зміни в своєму житті – від зміни роботи до розриву відносин з партнером. Зараз можливо все: переїзд на інше місце проживання, несподіване подорож, нові знайомства і нове кохання. При цьому ризик неприємних наслідків мінімальний.

6 – Щодо спокійний місяць, який краще провести в колі сім’ї. Рекомендується займатися господарськими справами, побутовими проблемами. Якщо в попередньому особистому місяці наламали дров, зараз ще можна щось виправити, згладити гострі кути.

Читайте також:  Як використовувати енергію чисел

7 – Місяць, коли необхідно заглянути всередину себе. Частіше залишайтеся наодинці з собою. Міркуйте про те, чи в правильному напрямку ви йдете, чи відповідає поточний стан справ вашим внутрішнім потребам і прагненням. Думайте, аналізуйте, шукайте.

8 – Час брати ситуацію в свої руки, почати керувати своїм життям, а не плисти за течією. Вирішіть питання пов’язані з грошима і управлінням: поверніть борг, заплатите податки, з’ясуйте стосунки з партнером і т.п. Справ буде багато, але саме зараз «розгребти» їх найлегше.

9 – Пора збору врожаю – завершення справ, винагороди за виконану роботу, як матеріального, так і духовного. Треба закінчити давно розпочаті проекти, вирішити застарілі проблеми. Відпустіть давні образи, постарайтеся вирішити конфлікти.

Отзывы и комментарии к статье Як вибрати вдалий місяць за допомогою нумерології
Top