2646 Дізнайтеся своє грошове число і станьте багатим

Дізнайтеся своє грошове число і станьте багатим


Дізнайтеся своє грошове число і станьте багатим

В імені і дати народження будь-якої людини закодована інформація про його життя. Адже кожен з нас приходить на Землю в певний момент і вибирає собі «свою» долю невипадково. Але, на жаль, люди не мають шпаргалки, яка підказала б, що саме зашифровано в їх іменах і датах народження. Фахівці в галузі нумерології розробили систему, що підказує, як розрахувати кількість багатства, взявши за основу вихідні дані.

Особливості грошового числа

Обчисливши цю цифру, можна залучити грошову удачу, поправити фінансове становище, стати везучим в матеріальному плані людиною. А ті, хто зможе вміло застосовувати число в своєму житті, можуть навіть розбагатіти. Хтось виграє в лотерею, хтось несподівано отримає спадок, а деякі просто знайдуть велику суму грошей.

Щоб фінансовий успіх не залишав вас, важливо задіяти свій грошовий код в повсякденності і в періоди важливих подій. Наприклад, при виборі номера телефону, кількості яких-небудь купуються предметів або місця в салоні літака. Особливу увагу рекомендується звернути на характеристики числа, які представлені нижче. Вони допоможуть максимально ефективно використовувати можливості цифри багатства.

Виробляємо розрахунки

Вам знадобиться обчислити цифру свого імені і дати народження. Для цього скористайтеся схемою чисел, до кожного з яких належить та чи інша буква:

1 (щ, о, л, б);
2 (я, до, і, в);
3 (ь, ж, н, а);
4 (е, у, ь, е);
5 (ю, п, й, г);
6 (ф, с, е, д);
7 (х, ш, з);
8 (ц, р, и,);
9 (ч, т, м).

Всі цифри вашого імені складіть, довівши до одноразового числа. Потім обчисліть суму дати вашого народження. Тут також має вийти одноразове число. Далі складіть обидві цифри, щоб в результаті вийшло одноразове число.

Приклад

Анна народилася 07.05.1996 (ім’я 3 + 3 + 3 + 3 = 12, дата народження 7 + 5 + 1 + 9 + 9 + 6 = 37). Перше число 1 + 2 = 3. Друге число 3 + 7 = 10, 1 + 0 = 1. Потім складаємо два числа: 3 + 1 = 4. Таким чином, грошовим кодом для Анни буде четвірка.

Описи чисел

«1»

Гроші надходять до вас завдяки знанням, особистого досвіду і незалежним проектам. Важливо, щоб ви могли працювати самостійно, незалежно від інших. Головне – мати творчу свободу, нові ідеї. Відмінним варіантом стане організація власного бізнесу.

«2»

Всесвіт буде наділяти вас фінансовим успіхом в залежності від масштабу ваших проектів. Чим більшій кількості людей ваша задумка приносить користь, тим потужніше грошова енергія, яка надходить з Космосу. Відповідно, тим краще і ваше матеріальне становище. На першому плані для вас повинно завжди стояти духовний саморозвиток.

«3»

Для стабілізації та поліпшення фінансового становища вам рекомендується займатися роботою, пов’язаною з розвагами, поліпшенням якості дозвілля оточуючих. Це може бути організація святкових заходів, складання композицій з квітів, ресторанний бізнес. Важливо, щоб діяльність була цікавою і активною.

«4»

Цей код говорить, що в житті вам не доведеться страждати від безгрошів’я. Матеріальні засоби, нехай і не особливо великі суми, завжди у вас будуть. Кількість фінансів залежить від обраних вами джерел доходу. Найбільш підходящим з них є робота, пов’язана з грунтовними і довгостроковими проектами, наприклад, будівництво житлових комплексів або отримання патенту на виробництво будь-якого товару.

«5»

Щоб розбагатіти, вам потрібно вміти працювати в команді, розуміти, з ким можна співпрацювати, укладаючи взаємовигідні контракти. Також важливі знання, мудрість і життєвий досвід, якими ви наділені від природи. Для вас найкраще підходить робота, пов’язана з далекими поїздками, ризиком, новаторськими ідеями, експериментами, пригодами.

«6»

Дана цифра буквально кричить, що гроші липнуть до вас, а цінності лежать прямо під ногами. Пріоритетним завданням для вас є вміння вчасно виявити місцезнаходження фінансів. Бажано мати кілька джерел доходу, які пов’язані зі спілкуванням і наданням інформації. Розвивайте і виявляйте спостережливість, тоді великі суми грошей будуть постійно жити у вашому гаманці.

«7»

Код каже, що для володіння значними капіталами вам необхідно своє некомерційне справу. Присвятіть себе творчому пошуку. Ви неймовірно талановиті, тому продукти творчої діяльності здатні подарувати вам небувалий фінансовий успіх, який безпосередньо буде залежати від ваших професійних навичок.

«8»

Люди з цим кодом є справжніми «магнітами» для фінансів. Вісімка – саме грошове число. Але для здобуття багатства є умова: важливо вміти правильно розподіляти свої доходи і дбайливо ставитися до грошей в цілому. Інакше фортуна може відвернутися. Вам потрібно діяти впевнено і спокійно, не перетворюючи гроші в свого ідола.

«9»

Код ризику, який може бути повністю виправданий. Людина з цією цифрою у вигляді грошового числа може стати багатієм або ж втратити все. Цифра крайнощів. Вона може не тільки дати багато, але і зробити людину жебраком. Щоб уникнути фінансових втрат слід періодично здійснювати благородні вчинки, приймати і віддавати гроші з легким серцем, займатися особистісним розвитком.

Правильно використовуючи свій код багатства, ви зможете досягти успіху в сфері фінансів. Грошове число дозволить посилити власну грошову енергетику, міцно стати на ноги і завжди бути впевненим в завтрашньому дні!

По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top