Середа, 10 Серпня 2022
2741 Місячні ритуали для залучення багатства
536
0
Раздел: Місячні ритуали

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Місячні ритуали для залучення багатства

Місячні ритуали для залучення багатства

Ритуал для залучення багатства

Ритуал необхдімо робити вночі в повний місяць. Дуже важливо, щоб небо було ясним і на ньому було видно Місяць. Візьміть чашку і налийте в неї чистої води до середини. У чашку киньте срібну монету (за кольором). Чашку поставте на підвіконня або на балкон (їли є возможноть – на вулицю) таким чином, щоб на неї падало світло повного Місяця.
Злегка проведіть кілька разів руками над поверхнею води, як ніби ви збираєте в долоні місячне срібло. В цей час три рази скажіть:
Прекрасна Господиня Місяця! Принеси мені багатство, наповни мої руки сріблом і золотом. Я зможу взяти все, що Ти даси!
Підіть на вулицю і вилийте воду в землю (нема на асфальт …). Монету зберігайте в гаманці.

Мантра Богині Місяця на набуття достатку

Також існує спеціальна мантра, присвячена Богині Місяця. Кажуть, що якщо читати цю мантру 12 повних – то ви станете казково багаті, ваше здоров’я буде міцним і в усьому вам буде супроводжувати удача.
Наявність невдач обумовлено наявністю демонічної енергії в тілі людини і в речах, що його оточують.
Змінити стан речей можна тільки вигнанням демонічної енергії і залученням материнської енергії. Для цього треба вибрати час повного місяця і вийти на вулицю. Ноги повинні спиратися на землю, руки витягнуті долонями до Місяця.
Вимовляємо мантру АУМ Шрі Гайя АДИ ЧАНДРА Айя намах 12 хвилин. До кінця 12 хвилини тіло буде гудіти.
Так повторити 12 повних. На тринадцяте на Вас обрушиться потік грошей. У всіх справах піде удача. Тіло оздоровиться. Але 12 повних витримати складно. Будуть і кошмарні сновидіння, і незвичайні феномени і небажання проводити ритуал. Це несприятливі сили не хочуть виганяти. Але якщо дійти до кінця – все виходить. В принципі, стійке зростання достатку починається вже після третього повного місяця. Після 12 повних продовжуємо так робити кожен місяць. Якщо одне якесь пропустити, все треба починати спочатку.

Читайте також:  Місячні ритуали на виконання бажань

Ще один варіант даного ритуалу

Починають робити його в повний місяць. Для роботи треба усвідомити наступні положення. Богиня Місяця є іпостассю (експансією, втіленням) самої Матері Міров, якій належить все матеріальне. Якщо в людині багато енергій Матері Міров, то він щасливий (здоровий, багатий, радісний). Якщо ж в ньому цих енергій немає, то навпаки. Якщо в людині немає енергій Великої Матері, то цього значить заважають кармічні вузли, негативні магічні дії, а також помилки і помилки. При зверненні до Матері Світів повинен пройти процес вигнання негативу і розв’язки вузлів, що може зайняти час до трьох місяців – поки з’являться перші результати.
В один із днів повного місяця треба вийти в безлюдне місце і витягнути руки до Місяця долонями. Почати читати мантру
КУНГ – РОНО – АМА – Ніло – ТА – Вонг
Читати мантру до тих пір, поки не відчуєте, що в руки входять промені Місяця, наповнюють все тіло, і тіло починає дзижчати як рій бджіл. Не менш 5 хвилин повинен займати сеанс (максимум не обмежений).
Потім, протягом трьох місяців ми повторюємо цю операцію щотижня. Все одно, в який день тижня, але один раз в тиждень – на будь-які фази Місяця. Якщо похмуро, Місяць представляємо подумки там і все одно виконуємо операцію. Так три місяці (12 тижнів).
Цей ритуал також може викликати складності його виконання. Сили бідності та злиднів не захочуть вас так просто покинути. Потрібно проявити наполегливість, якщо ви дійсно хочете бути багатим.
Істотне поліпшення фінансової ситуації почне спостерігатися на 13 тижні. З 13 тижні переходимо на інший режим – читати мантру один раз на місяць, не менше 5 хвилин, на повний місяць. І так все життя. Якщо ви пропустили одне з повень, процес треба починати спочатку – тобто три місяці, щотижня і т.д.).

Нескладний грошовий ритуал

На молодика налити склянку води і залишити його за шторою на вікні до тих пір, поки місяць не стане повною, потім вмитися цією водою, сказавши: «Як ти, місяць, був худий та став повний, так і у мене всякого добра, щоб було повно ».
Вважається, що якщо народ місяця показати «грошики», то неодмінно прибуде багатства.
А згідно з народними прикметами. Коли справа від себе побачите молодий місяць, покажіть йому гріш.

Читайте також:  Місячний ритуал щоб пощастило в любові

Побудова розумової моделі в молодика

1-й місячний день Символ дня – світильник. Починається місячний місяць. Сприймайте його як «фундамент» всього наступного місяця. Від того як цей «фундамент» буде закладено залежить дуже багато чого. Саме цей час відведено для планування подій, які повинні відбутися протягом даного місяця за місячним календарем.
1-й місячний день – це день матеріалізації мрії. Запаліть свічку, дивіться на свічку над вогнем і уявляйте реалізацію своєї мрії. Як тільки дійшли до реалізації, ну наприклад що або собі купити, треба почати все детально бачити в своїй уяві. У момент реалізації, оточіть цю каринку облямівкою блакитного кольору. Чи не надом в народі існує застереження «На блюдечку з блакитною облямівкою». З цього моменту як оточили почнеться кристалізації мрії і вона матеріалізується.
У 2-й місячний день потрібно підкріпити задумане в 1-й місячний день, своєю щедрістю. Перш ніж щось отримати, потрібно чимось пожертвувати.
Наприклад, можна використовувати обряд жертви природі-повернеться сторицею. У воду, найкраще природні водойми-струмок, річка або колодязь кинути монетки. Або можна пустити паперові гроші по воді. Це матеріальна жертва, така ж прийде і матеріалізація.

Як волосся пов’язані з богатсво

Існує думка, що воно відіграє роль природних антен, через які ми обмінюємося енергією з Космосом. На користь цього говорить навіть сама будівля волосся: їх трубчаста структура дійсно нагадує хвилеводи, які беруть, які проводять і випромінюють енергію. Саме тому з волоссям пов’язано стільки легенд, повір’їв і ритуалів. Волосся завжди вважалися сховищем сили, причому сили магічною.
Причому волосся «налаштовані» на прийом переважно енергій, що наділяють нас активністю, рішучістю, лідерством, волею, інтуїцією і грошима. Адже гроші – це теж енергія. Крім того, всі перераховані якості просто необхідні для заробляння грошей.
Отже, якщо ви в 3-й або 4-й місячний день відвідайте перукарню, грошей у вашому гаманці додасться. Під час стрижки відбувається своєрідна перенастроювання волосся-антен, і їх здатність вловлювати Космічну енергію загострюється. Тільки не варто стригтися наголо, інакше ваші фінансові справи не поліпшаться, а навпаки, зачахнуть. Адже кількість енергії, що надходить щось скоротиться!
Все вищесказане поширюється не тільки на волосся, але на бороду і вуса теж. Багато хто ставиться до бороди з підозрою. А насправді бородатий чоловік володіє великими фінансовими можливостями, ніж безбородий! Поспостерігайте, і ви в цьому переконаєтеся. Тільки бороду потрібно часто розчісувати: тоді рівень доходів зросте дуже помітно.
Розчісували волосся – реалізуємо мрію про багатство.
Перенастроювати свої «антени» щомісяця зовсім необов’язково. Та й не у всіх є необхідність в щомісячних походах до перукаря. Стрижку з успіхом замінить ритуал розчісування волосся. Розчісуючи волосся (або бороду), ви можете запустити реалізацію будь-яких ідей! Встаньте перед дзеркалом і, дивлячись собі в очі, ритмічно розчісуйте волосся. І не просто розчісуйте, а одночасно уявляйте, що на вас зверху падають гроші, цілий дощ, злива грошей. Цей простенький ритуал можна повторювати щодня, за винятком несприятливих місячних днів (про них мова попереду), в 3-4-й місячний день він особливо ефективний.

Отзывы и комментарии к статье Місячні ритуали для залучення багатства
Top