2747 Місячний ритуал щоб пощастило в любові

Місячний ритуал щоб пощастило в любові


Місячний ритуал щоб пощастило в любові

Як відомо 1-е місячна доба є моментом коли можна загадувати бажання, обмірковувати і проводити тщальное планування. Тому, для планування своїх відносин з протилежною статтю, теж можна ними скористатися.
Якщо ви дозріли для серйозних стосунків, хочете створити сім’ю і зустріти на своєму шляху коханої людини, то постарайтеся обов’язково не упустити цей момент.

Сядьте в спокійній обстановці, запаліть свічку, закрийте очі і уявіть собі чого б ви хотіли, яким ви бачите свого чоловіка, яких би вам хотілося відносин, тобто детально своєю уявою постарайтеся уявити ваше подальше життя. Але пам’ятайте, що все повинно бути в міру. Представте, продумайте все і відпустіть. Чи не застряньте в мріях, інакше нічого в реальності не вийти. Мрії повинні бути чистими, ніяких насильств. В уяві не повинно бути якогось конкретного чоловіка. Ви можете представляти все до найдрібніших подробиць, колір очей, волосся, зріст, його положення, стан, але не більше того. Можете все прописати або навіть намалювати. Головне створити сильний мислеообраз. Але мислеообраз чіткий, конкретний, точний. Не забудьте представляти цього чоловіка поруч з собою.

Помріявши, постарайтеся із закінченням перших місячних доби відкинути всі мрії, забути про них на час, переключитися на інше. Поступаючи так, ми як би відпускаємо нашу мрію на свободу, дозволяючи їй працювати самостійно, незалежно від нас. У 2-е місячна доба уважно придивляйтеся до оточуючих. Саме в цей день ми найгостріше і тонко відчуваємо, де наша людина, а де ні.
Якщо вам не вдасться зустріти його з першого разу – не турбуйтеся: дуже рідко це вдається так швидко. Тому будьте терплячі і вірте в успіх.

Люди легше знайомляться, коли Місяць в Близнюках і у Львові. Тому в ці дні намагайтеся бувати на людях, більше спілкуватися. Протягом усієї першої фази Місяця повертайтеся до задуманого. Цей період підготовки до майбутнього, тому не поспішайте з діями.
У 6-е місячна доба налаштуйтеся подумки на людину, яка вам симпатична, спробуйте зрозуміти його, відчути його думки і почуття – в цей день загострюється інтуїція, і ви дуже точно зможете відчути, які перспективи ваших відносин і як вам потрібно себе вести, щоб мрії найкращим чином здійснилися. Може бути, інтуїція вам підкаже, що треба терпляче чекати, і відносини з часом почнуть розвиватися самі природним чином; може бути вам захочеться зробити перший крок. В цей день є шанс вибрати єдино правильний варіант поведінки. Далі дійте згідно своєї інтуїції. Якщо ви зважитеся на активні дії, найкраще вибрати 21-й місячний день: в цей день ми хоробрі до того, що здатні на подвиг, і можемо робити вчинки, про які раніше боялися і мріяти.

Але не перестарайтеся. Не треба лобових атак. Пам’ятайте: коли ми зустрічаємо дійсно «свою» людину, сприятлива ситуація для зав’язування відносин з ним складається сама. Завдання в тому, щоб не втратити цю ситуацію, вчасно побачити відкриту перед нами двері. Якщо ж двері наглухо закрита і нам доводиться пробивати її головою, так і знайте: мета обрана невірно, і всі спроби досягти її краще припинити – вони явно приречені на провал. З «своєю» людиною все виходить легко – запам’ятайте це правило. Важливо не упустити момент, коли треба зробити один-єдиний крок назустріч.

Якщо до початку четвертої фази Місяця такого шансу не виявилося, то і не треба його більше шукати. Вам залишається з приходом молодика почати все спочатку. А поки Місяць збиткова, нічого більше не робіть: відпочиньте і від планів, і від дій.
Якщо ваші зусилля увінчалися успіхом і ви знайшли щасливу любов, найкращий час для початку серйозних відносин, а також для вступу в шлюб – 17-й місячний день. Ми сповнені життєвих сил, внутрішньо вільні і розкуті, як ніколи, а любов обіцяє бути довгою і міцною.

Не впадайте у відчай, якщо відразу у вас нічого не вийде. Ми всі так довго жили в розладі з собою і з природою, що для налаштування себе на ритми космосу може знадобитися тривалий час. Щастя в особистому житті прийде тоді, коли в душі оселяться мир і гармонія, коли ви навчитеся радіти життю просто так, без всяких причин, коли ви звикнете жити в повній згоді зі своєю душею, відкриєте свою справжню природу і станете собою.

Тільки тоді до вас, як до магніту, притягнеться ваш єдиний, призначений тільки вам людина. Тому не поспішайте. Навчіться спочатку за допомогою ритмів Місяця виводити формулу будь-якого дня, будь-якого періоду вашого життя, і тоді Місяць стане для вас надійним компасом в життєвому океані. Вона навчить орієнтуватися в будь-якому тумані, незмінно виведе до островів щастя і любові.

Що робити, якщо ви закохані, але взаємності немає?

Можливо, чоловік одружений, і вам нічого не світить, або чоловік неодружений, але ви йому абсолютно не подобаєтеся.
Справжня любов завжди взаємна. Нерозділене кохання говорить про те, що ви чимось не підходите чоловікові, а значить – в його очах недосконалі. Часто нерозділене кохання ламає життя, долю …

Багатьом з нас важко засвоїти цю істину: адже стільки красивих романів, стільки цікавих історій, присвячених нещасної нерозділеного кохання, і такою прекрасною та романтичною буває вона іноді! Ніхто не сперечається, якщо вам подобається любити без відповіді – любите. Але краще віддавати невитрачену любов Всесвіту, ніж страждати через неї і перетворювати її в саморуйнується силу. Така любов – це проблема.

Закони Всесвіту такі, що, коли зустрічаються дві споріднені душі, два призначених один для одного людини, любов спалахує миттєво в них обох. Якщо цього не відбувається – не варто витрачати сили, намагаючись привернути до себе любов абсолютно чужого, «не свого» людини. Від нерозділеного кохання треба позбутися, і чим швидше, тим краще.

Всі знають, що любов ліки від любові – інша любов. Але іноді нещаслива любов настільки заповнює все серце, що для іншого, справжнього кохання, місця не залишається, шлях їй перекривається. Щоб знайти нову любов, необхідно звільнити в серці місце, зайняте колишньою. Зробити це часом буває непросто.

Місячні ритуали від нерозділеного кохання

Перш за все, треба дочекатися 8-х місячної доби. Це – день покаяння і очищення. Символ його – Полум’я. Є шанс спалити, як у вогнищі, своє минуле – в тому числі і гнітючу нерозділене кохання. Восьмий місячний день – найкращий день для того, щоб розлучитися зі стали непотрібними відносинами, зв’язками, нерозділеним коханням та закласти фундамент нових відносин, нових справ, нової любові. Так що якщо намітили розставання – не тягніть, не відкладайте більше. День цей найкращий.

Є різні ритуали, що дозволяють послабити залежність від які стали руйнують відносин.
Особливо результативним є наступний. Потрібно заздалегідь підготувати шматочок пряжі або тонкої мотузочки, нитки. Вранці прийняти душ або ванну, добре, якщо вона буде з морською сіллю – вона надасть додатковий очищаючу дію. Вийшовши з ванної, запаліть свічку, сядьте перед нею, розслабтеся і уявіть себе і Його стоять один навпроти одного.

Подивіться: ви пов’язані один з одним безліччю ниток, мотузок і навіть канатів. Чим більше таких зв’язок ви побачите, тим сильніше і міцніше залежність. І тепер починайте позбавлятися від цих ниток, спалюйте їх уявним вогнем! Дивіться, як ви звільняєтесь від пут, що зв’язують по руках і ногах.

Якщо мотузки обмотують ваше тіло – можете встати і обтруситися, як би розмотуючи їх. Дивіться: вони падають на підлогу, а ви стаєте все вільніше. Потім подумки підпаліть пута, що впали на землю, нехай вони зникнуть в очисному полум’я. Коли відкриєте очі – спаліть в полум’я свічки приготований заздалегідь обривок пряжі або нитки, уявляючи, що це горить мотузка, яка позбавляла вас свободи і радості.
Дивіться на вогонь: згорає ваше минуле, ваша відбулася любов-вона йде від вас назавжди, відкриваючи двері щасливого майбутнього. Може бути, на вас налинуть емоції, спогади – не стримуйте їх, плачте, журіться, згадуйте, смійтеся – відкрито проявляйте всі почуття, який на вас налинуть.

Потім змийте попіл проточною водою, і деякий час дивіться на полум’я свічки, відчуваючи, як утворилася в душі порожнеча наповнюється світлом, радістю, любов’ю – але вже не до вашого колишнього коханого, а до життя, до всього Всесвіту, до себе. У восьмі місячна доба у вас є шанс звільнитися від болю нерозділеного кохання.
Після ритуалу ви відчуєте себе набагато краще. Але якщо у вашій душі ще залишаться відгомони минулих страждань, повторіть все ще раз на наступні восьмі місячна доба.

Проблема більшості жінок в тому, що нас не вчили любити себе.
Більш того, вважалося, що любити себе соромно. Це величезна помилка! Адже не навчившись любити себе, ми приречені на невдачу в любові. Страждання від нерозділеного кохання дуже часто відбуваються через те, що ми починаємо когось любити більше себе, звеличувати його занадто високо, а собі при цьому часто здаємося недостатньо ідеальними, негідними свого ідеалу. Тому, щоб щастило в любові, навчитеся любити себе.

Щоранку, прокинувшись і ще не відкривши очі, солодко потягується, а потім повільно і спокійно говоримо собі: «Я молода, розумна і красива жінка. Я люблю і приймаю себе такою, яка я є. Я гідна великої любові і поваги, і значить, мене люблять і поважають всі навколишні мене люди ».

Щоб привернути до себе справжню любов, треба по можливості змінити своє життя – почніть з молодика. Змініть зовнішній вигляд -пріческу, колір волосся, макіяж, стиль в одязі. Сядьте на дієту, скиньте зайву вагу, якщо він є, або, навпаки, поправте трохи, якщо ви надмірно схудли через нещасливе кохання.

При цьому пам’ятайте: ви це робите не для того, щоб ще раз спробувати звернути на себе увагу його, улюбленого, якого ви залишаєте в минулому – ви це робите для того, щоб оновленої вступити в майбутнє, де вас чекає справжня любов. Переконати себе, що це була пробна куля, а справжнє щастя попереду.

Дуже добре знайти нове заняття, яке займе вас у вільний час. Може бути, це буде нове захоплення, хобі. Життя цікаве і різноманітне, і в ній завжди є вибір.

Навчившись любити і поважати себе, ви побачите, що вам стало набагато легше любити інших людей. Спробуйте побачити гарне і привабливе навіть в першому зустрічному, адже в кожній людині можна знайти щось цікаве, гідне любові і поваги. А значить, світ не зійшовся клином на ньому, «дорогоцінному і єдиному», якщо навколо стільки цікавих чоловіків. Налаштуйте себе на думку, що ви обов’язково зустрінете свою другу половинку, незалежно від того, скільки вам років. Вірте – і це обов’язково станеться.

По теме: ( из рубрики Місячні ритуали )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top