Понеділок, 1 Червень 2020
877 Гороскоп на червень 2017 року Риби
388
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Гороскоп на червень 2017 року Діва

Гороскоп на червень 2017 року Діва

Сприятливі дні для Дів в червні 2017 року: 1, 4, 13, 17, 22, 26 червня.
Складні дні для Дів в червні 2017 року: 2, 8, 16 червня.

Гороскоп на червень 2017 Діва жінка

Любов гороскоп

1 червня – 10 червня. У вашій поведінці буде багато сумнівів і коливань. Ви постійно переносите побачення і міняєте вимоги, що дуже дратує вашого шанувальника. Те, що ще вчора було добре, сьогодні вам абсолютно не подобається.

11 червня – 20 червня. Подарунки від багатого залицяльника можуть поставити вас у незручне становище. Прийнявши від нього щедрі дари, ви таким чином підтвердіть свою згоду на приватне спілкування, а відкидати красивих і дорогих речей вам не захочеться. Тому багато Діви будуть відкладати момент рішучого пояснення на потім, особливо якщо ваш кавалер – літній чоловік і сприймає відмови болісно.

21 червня – 30 червня. Відносини з партнером в цій декаді стануть невимушеними і легкими. Однак ви будете схильні до управління і домінування. Улюблений із задоволенням спостерігатиме за вашими спробами грати фатальну жінку, ви обидва отримаєте масу задоволення від цих рольових ігор. На ваші любовні відносини може вплинути хтось із літніх родичів – будуть критика і несхвалення.

Романтичне свіданіе.Пріятние думки викликатиме обстановка на роботі і перспективи кар’єрного росту. Любовна інтрижка на службі більш ніж можлива, так само як і побачення в кабінеті шефа або в переговорній.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Стрілець

сімейний гороскоп

Сатурн принесе вам відчуття насуваються сімейних проблем. Події можуть бути пов’язані зі спадщиною, нерухомістю, літніми родичами, здоров’ям рідних. Є ймовірність великих сварок, особливо зі старшими членами сім’ї – через спадщину, небажання лікуватися або робити якісь дії для загальної користі. Діяти доведеться тільки хитрістю і м’якістю, безпосередньо у вас нічого не вийде.

Секрет счастья.Ощущеніе міцної і дружної сім’ї принесе вам справжню радість. Коли ви знаєте, що можете покластися на рідних, а вони – на вас, всі складнощі стають незначними.

Гороскоп відпочинку

Робота – найкращий відпочинок. Під цими словами готова підписатися будь-яка Діва, яка любить свою справу. У решти знайдеться ряд об’єктивних причин, за якими вони готові відмовитися від відпустки заради сидіння в офісі. Зараз ви точно знаєте, що, відправившись на курорт, не знаходили б собі місця від занепокоєння за справу, який вже тут відпустку!

Місце сіли.Любой великий діловий центр зачарує вас своєю активністю. Якщо є можливість відвідати Шанхай, Нью-Йорк або Москва-Сіті, потрібно скористатися цим. Перебування в подібних місцях зарядить вас енергією на місяць вперед.

Гороскоп роботи і грошей

Багатьох Дев чекають хороші кар’єрні перспективи. Правда, вплив Сатурна в Стрільці може зіпсувати вам радість – спливуть термінові домашні справи, які завадять вам прийняти привабливу пропозицію. Непогані доходи прийдуть до вас в кінці періоду, але це краще не афішувати, щоб не викликати заздрість.

Купівля місяці. Ваші витрати можуть бути пов’язані з сім’єю. Наприклад, покупка нерухомості.

Гороскоп здоров’я

Напружений аспект більшу частину періоду може підривати ваше здоров’я в самий невідповідний момент. Тільки ви збільшите навантаження на роботі, як відразу ж може загостритися хронічне захворювання або початися застуда.

Читайте також:  Гороскоп на червень 2018 року Близнюки

Гороскоп на червень 2017 для Дів чоловіків

Кохання

Спритний і розумний, іронічний і стриманий, ваш коханий-Діва буде порушувати інтерес у ваших подруг. Його явні кар’єрні успіхи, націленість на перемогу зроблять з нього доброго претендента на роль чоловіка. Але ви будете губитися в здогадах – а чи хоче він таких серйозних стосунків? Можливо, його все влаштовує. У будь-якому випадку зараз не час для таких серйозних розмов. Частіше хваліть його, підтримуйте його професійні устремління – витрачені зусилля повернуться до вас сторицею.

тонус

Честолюбство – головний наркотик для вашого улюбленого в цей період. Заради перспектив на роботі він буде вставати ні світ ні зоря, займатися спортом, приймати холодний душ, носити білі накрохмалені сорочки і строгі костюми. Все це наповнить його силами.

фінанси

Ваш обранець іноді любить запевняти вас, що бідний, як церковна миша. Але зараз навіть йому буде складно приховати від вас отримання великої суми.

захоплення

Улюблений зараз натхненний всім, що пов’язано з його роботою, будь то спільне з шефом відвідування розважальних закладів, комп’ютерні курси або річний корпоратив. Він почне мотатися по відрядженнях і підвищувати кваліфікацію. І буде абсолютно щасливий!

Гороскоп на червень 2017 роки Діва дитина

0-6 років. Навіть найменші Діви будуть вести себе дуже спокійно. Ви можете залишити малюка з розкиданими на килимі кубиками – і через деякий час виявите зібрану вежу. Зараз добре займатися з ним розвиваючими іграми, вчити читати і писати.

7-12 років. Діви цього віку можуть нудьгувати за школою, особливо якщо вони вони залишилися на канікулах в місті. Тому краще записати дитину в гурток чи на курси – потрібно скористатися тим, що він хоче чогось навчитися.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Терези

13-17 років. Підлітки-Діви проявлять себе дуже відповідальними і спокійними. Вони будуть безсумнівними лідерами в колі однолітків, з дорослими стануть вести себе розумно і виважено, без підліткового епатажу, і при цьому почнуть гнути свою лінію, робити те, що запланували самі.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на червень 2017 року Діва
Top