4968 Гороскоп на травень 2024 року для Тельців

Гороскоп на травень 2024 року для Тельців


Гороскоп на травень 2024 року для Тельців

Травень 2024 року очікується досить вдалим і позитивним для народжених під сузір’ям Тельця. Однак, застосувавши сили інтелекту до обставин, що складаються, Тельці досягнуть набагато більших успіхів, ніж ті люди, які бездумно віддають себе на волю випадку і пливуть за течією долі без керма і вітрил.

В останній місяць весни люди, що оточують Тельців, тягнутимуться до вас, і багато хто захоче поділитися з вами найпотаємнішим. Тож ви напевно дізнаєтеся не один цікавий секрет. У вас може виникнути відчуття, що ви владні над іншими. Але не здумайте почати маніпулювати людьми і тим більше погрожувати їм розкрити довірені вам таємниці, адже ваша репутація може серйозно постраждати.

Розсіяність у середині місяця буде зумовлена впливом Нептуна на ваш знак зодіаку. Намагайтеся трохи менше витати в хмарах, інакше ви ризикуєте загубити цінні речі, документи, зламати дороге обладнання тощо. Також заведіть щоденник, записуйте туди всі майбутні важливі зустрічі та заходи, щоб нічого не забути і не пропустити. Якщо ви займаєтеся будь-яким видом творчості, у зазначений період вас може відвідати незвичайна ідея, її варто спробувати втілити в життя.

Зайнятися виконанням рутинних домашніх обов’язків доведеться наприкінці місяця, коли ви потрапите під вплив Сатурна. Попросіть про допомогу молодших членів сім’ї, якщо відчуваєте, що самотужки вам не впоратися. При цьому врахуйте, що 20 і 21 травня підходять для проведення масштабного генерального прибирання. Воно, як не дивно, займе набагато менше часу, ніж ви припускали. А 29 або 30 травня вам можна спробувати освоїти нові кулінарні рецепти.

Сприятливі дні місяця для Тельця: 1, 21, 28, 29.

Несприятливі дні: 24, 25.

Гороскоп на травень 2024 року для Тельців

Любовний гороскоп

У перших числах травня Тельці відчують дієве заступництво Венери. Ви будете привабливими для осіб протилежної статі.

Самотнім Тельцям є сенс скористатися такою сприятливою обставиною для розширення контактів. Ваша збільшена чарівність розширить межі спілкування і приверне до вас нових шанувальників. Тут головне – не покладатися на мінливі поради серця. Інтуїція здатна дати збій з 9 травня до середини місяця. Є сенс відкласти душевні пориви і взяти тайм-аут для ґрунтовних роздумів.

Починаючи з 17 травня і до 31 числа Тельці підпадають під вплив Марса і можуть пошкодувати про поспішно ухвалені рішення в особистій сфері. Сімейним Тельцям вплив зірок благоволить зайнятися в травні зовнішнім виглядом і оновленням гардероба. Глибоке взаєморозуміння зі своєю другою половинкою дасть упевненість у завтрашньому дні. Корисним виявиться об’єднання подружніх зусиль у вихованні підростаючого покоління, від якого можна чекати суперечок і розбіжностей. Побережіть емоції і покладіться на доводи розуму.

Допомога близьких особливо стане в пригоді наприкінці травня, коли зрослий вплив Сатурна змусить вас заглибитися в різноманіття домашніх турбот.

Гороскоп на травень 2024 року для Тельців

Грошовий гороскоп

Під підбадьорливим заступництвом Юпітера перша декада травня дає Тельцям чіткий напрямок до матеріальних поліпшень. Віяло вдалих у фінансовому плані шансів і пропозицій спричинить необхідність підвищення мобільності.

Тельці, які досі не мали індивідуального транспортного засобу, спантеличаться ідеєю придбання такого. Можливо, це буде автомобіль, а можливо – самокат. Розкид варіантів досить великий.

Уміння правильно організовувати фінансові потоки особливо сильно позначиться на тих Тельцях, які зайняті в торгівлі та розподілі. Можна очікувати підтримки і від рідні.

Починаючи з 13 травня очікується невеликий спад у робочому темпі. Розсіяність і втрата загостреної уваги до дрібниць триватиме до 19 числа і може створити кілька знервованих ситуацій. Особливо небезпечно вплив планет позначиться на тих Тельцях, чия робота пов’язана з технікою.

З 20 числа мобільність життя відновиться. Якщо вам будуть запропоновані відрядження – то це до добра. Ваш достаток збільшиться. У цю ж, останню декаду травня Тельцям корисно задуматися про грамотне вкладення капіталів.

Гороскоп на травень 2024 року для Тельців

Гороскоп здоров’я

Початок місяця ідеально підходить для проведення косметичних і омолоджувальних процедур, про що свідчить Венера, яка активізує ваш знак. Не бійтеся використовувати нові засоби, алергічна реакція на них малоймовірна, а ефект може виявитися справді вражаючим, тож у вас з’являться нові улюблені бренди.

Якщо у вас є проблеми з волоссям, 1 або 2 травня спробуйте зробити в домашніх умовах спеціальні маски для волосся на основі кисломолочних продуктів. Не покладайтеся виключно на свій внутрішній голос у тиждень з 9 по 15 травня, коли ви потрапите під негативний вплив Чорного Місяця. На жаль, інтуїція може вас підвести, особливо в питаннях, що стосуються здоров’я.

Відчувши ознаки нездужання, зверніться до відповідного фахівця і не сперечайтеся з ним. Якщо вас не влаштують його рекомендації, відвідайте іншого лікаря. Але не займайтеся самолікуванням, воно загрожує несприятливими наслідками.

Енергії буде багато, тому період з 17 по 31 травня виявиться придатним для активних тренувань. Але вам бажано тренуватися самостійно або взаємодіючи з інструктором віддалено, до чого закликають Марс і Прозерпіна, які впливають на ваш знак. Інакше ви будете відволікатися на постійні розмови.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top