2559 Чоловіче ім'я: Сава

Чоловіче ім’я: Стівен


Чоловіче ім’я: Стівен

Стівен Перекладається з давньогрецької як – “вінок”.

Характер у “зимових” чоловіків з цим ім’ям складний, особливо важко їм в молодості. Стівен зазвичай схожий на матір, він важко сходиться з людьми і не менш важко розлучається. Працьовитий, не любить міняти роботу, руки у нього золоті. Скромний, часто небайдужий до алкоголю. Народжуються у Стівена в основному дівчатка.

“Літні” Стівен швидко і легко сходяться з людьми, а втрачаючи друзів, ніколи не шкодують про це. “Осінні” Стівен домосіди, люблять свою сім’ю, завжди допомагають дружині, уважні до людей похилого віку. Знаходять себе в різних сферах діяльності, але, навіть ставши академіками, залишаються простими в спілкуванні, хоча і знають собі ціну. Інтелектуал, може скласти думку про людину при першому знайомстві з ним, має широкий кругозір. Схильний до самоаналізу. Він не прагне розширити коло своїх знайомих, багато уваги приділяє рідним і близьким. Стівен керується тільки власними сприйняттями і відчуттями, своїми уявленнями про життя. Тому зовнішні події впливають на його життя відносно мало, набагато важливіше те, що він про них думає.

У більшості випадків інтроверт, приходить до об’єктивно правильним висновків; завдяки тому, що він не пов’язаний, на нього не впливають одномоментні враження: він враховує лише те, що йому підказує його життєвий досвід.

“Літні” Стівен живуть здебільшого в світі фантазій, нереальних ідей. На роботі користується повагою серед колег, займається раціоналізаторської діяльністю. Без особливих причин не стане міняти місце роботи. У вільний час грає з друзями в карти, в шахи. Колекціонує рідкісні книги. Для читання вибирає серйозну літературу.

Професії: інженер, актор, викладач, бухгалтер, водій, художник, перекладач.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top