Неділя, 25 Липня 2021
2448 Чоловіче ім'я: Назар
486
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Назар

Чоловіче ім’я: Назар

Назар Перекладається з староєврейського як – “присвячений Богу”.

Російська форма цього імені: Назар. Одного з них походження назва міста Назарет. Цим м’яко звучним ім’ям частіше називають хлопчиків на Україні, ніж в Росії. У сім’ї вони народжуються звичайно другими або останніми. З дівчатами Назар нерішучі; одружившись, стають прекрасними чоловіками й батьками.

“Зимові” – дуже ревниві й уперті завдяки останній якості досягають наміченої мети, хоча життя їх не посипане квітами. Приймають все близько до серця. “Літні” – теж ревниві, віддані родині, вони, як то кажуть, міцні господарі, роблять все грунтовно, обов’язкові. У них багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Якщо є своя машина, із задоволенням водять її, але ремонтувати не люблять. “Осінні” – дуже конкретні й розважливі, нічого не зроблять, всебічно НЕ обдумавши. Часто це майстри – “золоті руки”.

Ім’я Назар, або Назарій, походить від давньоєврейського і означає «він присвятив себе Богові». Святим заступником імені є мученик Назарій. Святий Назарій був свідком віри Христової і здійснив подвиг в ім’я Господа Бога Ісуса Христа. Він просветлілся своїми думками і повчав віруючих, наставляючи їх вірити і шанувати єдиного Бога і Пречисту Діву Марію. Він перемагав силою своєї віри полчіша бісів, зцілюючи хворих, з свого серця виливав благодать, дану йому Богом. Мученик Назарій був проти ідолопоклонства, за що зазнав від язичників страшні муки і відійшов до Бога. Християни підняли тіло мученика і поховали, його з почестями.

Вірними дружинами їм стануть Віра, Неллі, Белла, Алла, Ілона. З тими, кого звуть Катериною, Анжелою, Лією, Інною, Стелою, Тетяною, сімейне життя, швидше за все, не влаштується.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Артур

Дати іменин: 27.10

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Назар
Top