Неділя, 29 Березень 2020
877 Гороскоп на червень 2017 року Риби
408
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 2 из 5)

Гороскоп на червень 2017 року Козеріг

Гороскоп на червень 2017 року Козеріг

Сприятливі дні для Козерогів в червні 2017 року: 1, 4, 9, 13, 19, 22, 27 червня.
Складні дні для Козерогів в червні 2017 року: 11, 18, 28 червня.

Гороскоп на червень 2017 Козеріг жінка

Любов гороскоп

1 червня – 10 червня. Виникне багато приводів для спілкування і зустрічей. Якщо ви хочете приховати своє захоплення, зірки будуть допомагати вам. Ніхто не здогадається про ваші стосунки, поки ви самі не захочете підняти завісу таємниці.

11 червня – 20 червня. Улюблений зробить вам пам’ятні подарунки і оточить увагою. Ви можете використовувати його вплив і ділові контакти – адже ви з ним пов’язані по роботі. Але все ж ви будете почувати себе незатишно – ви розумієте, що в будь-який момент все може закінчитися. Вам буде шкода несвоїх почуттів, а того, що все це може нашкодити вашим службовим відносинам.

21 червня – 30 червня. Венера подарує вам флірт і приємне товариство. Не факт, що з цього щось вийде, але ви отримаєте масу приємних емоцій. Напружений аспект між планетами призведе до того, що ви будете дуже не впевнені в собі і в постійному партнері, і такий випадковий флірт допоможе вам відволіктися від рутини життя.

Романтичне побачення. Ваш роман передбачає побачення на роботі або поруч з роботою. Спочатку вас все буде забавляти – життя наповниться гострими пригодами. Але потім ви почнете відчувати справжній стрес, тому захочете перебратися в якийсь більш надійне місце і посилити конспірацію.

Читайте також:  Гороскоп на червень 2017 року Близнюки

сімейний гороскоп

Ваші сімейні відносини будуть перш за все залежати від того, на які жертви ви готові піти заради рідних. Домашні захочуть, щоб ви поралися по господарству, годували всіх якісною їжею, весь час економлячи на продуктах і зберігаючи сімейний бюджет. Якщо ви і раніше любили подібне, ви досить швидко підстроїтеся під вимоги родичів. Якщо це не ваш стиль, є ймовірність того, що в будинку почнуться сварки.

Секрет щастя. В якійсь мірі всім нам доводиться йти на необхідні поступки. Домовтеся з собою – в чому ви можете поступитися близьким, а на що не підете ні при якому розкладі. Тоді життя ваша стане набагато гармонійніше.

Гороскоп відпочинку

Найкраще ви відпочинете будинку, займаючись побутовими питаннями. У вас накопичилася купа домашніх справ, які вимагають термінового вирішення – ремонт, зміна побутової техніки, меблів. Вам принесе задоволення працювати з дому, наводити порядок, робити генеральне прибирання, прати, готувати.

Місце сили. Ви відчуєте, що вас сильніше, ніж зазвичай, привертає все, що пов’язано з таємницями, релігією, вірою. Вам сподобається подорож по святих місцях, ви можете відправитися на Афон, на Соловки, в різні монастирі і храми.

Гороскоп роботи і грошей

Завдяки положенням Сонця, Марса і Меркурія ви покажете себе відповідальним співробітником. На лідерські позиції ви не претендуєте, але серед колег будете користуватися заслуженою повагою. Зірки допоможуть вам здобути довіру людей, які володіють владою і грошима.

Купівля месяца.В проявите себе дбайливою господинею. І якщо придбаєте щось потрібне для дому, то досягнете максимальної знижки.

Гороскоп здоров’я

Складний період. Сатурн буде утворювати напружені аспекти. У вашому випадку це може дати загострення хронічних захворювань. Для ефективного лікування необхідно правильно поєднувати методи нетрадиційної і традиційної медицини.

Читайте також:  Гороскоп на червень 2019 року

Гороскоп на червень 2017 для Козерогів чоловіків

Кохання

Ваш Козеріг постійно створює собі і вам проблеми. З одного боку, він в цьому не винен, і ви це прекрасно розумієте, з іншого – його безпорадність і невміння вести справи будуть неабияк дратувати. Коронним номером в його виконанні буде дзвінок вам серед ночі зі слізним проханням допомогти – вислати грошей, привезти ліки, взяти на пересмикування його собаку, поки він зайнятий.

тонус

Ваш обранець стане часто втомлюватися, турбуватися про своє здоров’я і захоче, щоб ви переживали з ним на пару. Бадьорим і веселим він буде на роботі, в колі колег, а вам дістанеться втомлений, засмиканий чоловік. Постарайтеся не вести з ним розмови про здоров’я – це тільки налаштує його на меланхолійний лад.

фінанси

Козеріг буде не так багато заробляти, зате зможе без проблем брати в борг. Йому повірять навіть ті, хто принципово нікому не допомагає грошима. Також він може вдало знайти інвесторів і написати прекрасний бізнес-план, в який багато хто захоче вкластися.

захоплення

У червні у вашого коханого не буде будь-яких серйозних хобі, захоплень. Правда, деякі чоловіки-Козероги можуть захопитися явно нездійсненними ідеями, пов’язаними зі своїм бізнесом.

Гороскоп на червень 2017 роки Козеріг дитина

0-6 років. Ваш малюк захоче більше часу проводити вдома з батьками. Суспільство дітей може його тільки дратувати. Та й з батьками він проявить себе слізливим і примхливим, якщо щось буде не по його волі.

7-12 років. Ваша дитина не буде порушником спокою, хоча на нього можуть намагатися звалити провину більш спритні приятелі. Його почнуть вводити в оману навіть кращі друзі, адже доброта і довірливість юного Козерога в період Близнюків не знає кордонів.

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2019 року

13-17 років. Підлітки-Козероги в цьому місяці можуть страждати від нереалізованості своїх мрій і бажань. Та й відносини з однолітками будуть не найкращими. Ваше чадо спробує утвердитися за рахунок друзів, то почне переживати через те, що ніхто з близького оточення не цінує, не любить і не розуміє його. Підтримайте дитину.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на червень 2017 року Козеріг
Top