6538 Якщо сниться Вагітність

Якщо сниться Вагітність


Сниться Вагітність

Бачити уві сні, що ви вагітні, символізує аспект вас самих або якийсь аспект вашого особистого життя, який росте і розвивається. Вагітність уві сні також може означати народження нової ідеї, напрямку, проекту чи цілі.

Сновидіння про те, що ви не знали, що вагітні, означає, що ви щось заперечуєте. Крім того, якщо ви намагаєтеся завагітніти, то сон може бути виконанням бажання. Якщо ви не намагаєтеся завагітніти, але бачите, що це так, то це символізує страх перед новими обов’язками.

Бачити уві сні, що ви вагітні з дитиною, що помирає у вас, говорить про те, що проект, в який ви доклали багато зусиль, розвалюється і повільно руйнується. Нічого не виходить так, як ви очікували.

Бачити уві сні, що хтось ще вагітний, означає, що ви відчуваєте тісний зв’язок з цією людиною.

Бачити уві сні, що ваша дівчина або друга половинка вагітна чиєюсь дитиною, означає, що ваша друга половинка рухається в іншому напрямку, ніж ви собі уявляли. У вас більше немає спільних цілей.

Якщо ви дійсно вагітні і бачите цей сон, то це означає ваші тривоги щодо вагітності.

Бачити уві сні, що ваша колишня дівчина вагітна або що ви вагітні дитиною свого колишнього, означає ваше підсвідоме бажання повернутися до колишнього. Ви прагнете якимось чином відновити зв’язок.

Бачити уві сні, як розрізають живіт вагітної, означає, що ви не готові до нових змін у своєму житті. Ви відчуваєте, що потрапили в ситуацію, яку не можете контролювати.

Якщо сниться Вагітність

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top