Неділя, 26 Вересня 2021
3672 Талісман Кажан
325
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Талісман Кажан

Талісман Кажан

За давнім повір’ям це нічний істота нерідко асоціювалося з темними силами. Кажани були супутниками відьом, в них перетворювалися вампіри. Нічний спосіб життя тварин став причиною їх уособлення з силами зла. До того ж в природі дійсно є вид мишей-вампірів. Талісман кажан допоможе вам розвинути в собі здатність ясновидіння. Летюча миша може бути символом божевілля, як, наприклад, на картині Гойї «Сон розуму».

Читайте также: Рецепт Блины с творогом в духовке

В античності кажани відповідали за проникливість і пильність. У жартівливій манері їх іменували нічними людськими пристрастями. У Гомера душі померлих мали крила кажанів.

У Стародавньому Китаї кажан була символом щастя і удачі. П’ять кажанів були синонімом щасливих благ – довголіття, здоров’я, багатства, цнотливої ​​любові і природної смерті. Найбільш благословенними вважали червоних кажанів, бо червоний колір відлякує демонів.

Індіанці майя з Центральної Америки називали їх Цоц. Тварини втілювали собою бога-хранителя роду і племені. У легендах кіче-майя з’являється «відрізали голову летюча миша», – це могутнє божество померлих і підземного світу. Іноді його зображували пожирає сонце і сонячне світло.

Читайте також:  Талісман дерево Персик
Отзывы и комментарии к статье Талісман Кажан
Top