3672 Талісман Кажан

Талісман Кажан


Талісман Кажан

За давнім повір’ям це нічний істота нерідко асоціювалося з темними силами. Кажани були супутниками відьом, в них перетворювалися вампіри. Нічний спосіб життя тварин став причиною їх уособлення з силами зла. До того ж в природі дійсно є вид мишей-вампірів. Талісман кажан допоможе вам розвинути в собі здатність ясновидіння. Летюча миша може бути символом божевілля, як, наприклад, на картині Гойї «Сон розуму».

В античності кажани відповідали за проникливість і пильність. У жартівливій манері їх іменували нічними людськими пристрастями. У Гомера душі померлих мали крила кажанів.

У Стародавньому Китаї кажан була символом щастя і удачі. П’ять кажанів були синонімом щасливих благ – довголіття, здоров’я, багатства, цнотливої ​​любові і природної смерті. Найбільш благословенними вважали червоних кажанів, бо червоний колір відлякує демонів.

Індіанці майя з Центральної Америки називали їх Цоц. Тварини втілювали собою бога-хранителя роду і племені. У легендах кіче-майя з’являється «відрізали голову летюча миша», – це могутнє божество померлих і підземного світу. Іноді його зображували пожирає сонце і сонячне світло.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top