6367 Якщо сниться Весілля

Якщо сниться Весілля


Сниться Весілля

Сон про весілля – гарний знак, що віщує безліч радісних подій і зникнення неприємностей, проблем.

Якщо молода дівчина бачить сон, де її чоловік чи хлопець одружується з іншою дівчиною – як не дивно, але це говорить про безпідставність і безглуздість переживань і ревнощів, але тільки якщо наречена з нічних снів не знайома сновидиці. Однак побачити уві сні, як обранець сновидиці вступає у процес одруження зі знайомою дівчиною – до зради у реальному житті.

Чужі весілля сняться до вирішення проблем у житті, а весілля з колишнім молодим чоловіком або жінкою сниться до приємних звісток.

Також хороші звістки можуть принести сни про весілля з абсолютно незнайомою людиною.

Бачити весілля своєї дочки має тлумачення  що в реальності ви надовго зіпсуєте з нею стосунки, але такий сон має і добру сторону – може означати початок нової справи у її житті чи успіхи на особистому фронті.

Якщо ж сновидиця бачила уві сні, як виходить заміж її сестра, то рекомендується найближчим часом переглянути всі свої ділові рішення, відкласти в довгий ящик реалізацію великих планів або проектів. У час, що з’явився, найкраще добре відпочити, налагодити спокійне і умиротворене життя.

Бачити уві сні на весіллі бійку – означає майбутні конфлікти. Якщо наречена уві сні була не в настрої (плакала, сумувала, відчувала дискомфорт), значить людину, яка побачила даний сон, чекає неприємна розмова з жінкою з близького оточення – подругою, мамою, сестрою і так далі.

Самотньому неодруженому представнику чоловічої статі сон про своє весілля віщує приємні подарунки від долі, а вже одруженому чоловікові – поновлення пристрасті, захопленості своєю дружиною, зміцнення відносин з нею.

Якщо сниться Весілля

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top