2060 Чоловіче ім'я: Вадим

Чоловіче ім’я: Валерій


Чоловіче ім’я: Валерій

Валерій Походить від латинського слова “валео”, перекладається як – “бути здоровим”.

Валерій наполегливий, намагається придбати спеціальність, яка давала б можливість не тільки забезпечити сім’ю, а й поїздити, і побачити світ. У Валерія міцна психіка, він не відчуває ніяких комплексів в спілкуванні з людьми, легко заводить нові знайомства. Займається спортом, вважає за краще бокс, може бути частим і щасливим відвідувачем іподрому. Любить возитися в землі і тому обов’язково спробує обробити хоча б маленький її ділянку біля свого будинку, навіть якщо цей будинок – висотний. В крайньому випадку, висадити зелень на балконі.

Педантичний у виборі майбутньої дружини. Шукає дружину духовно багату, цінує побутову акуратність і охайність. У своїх пошуках довго не одружується. Дівчата, з якими вони зустрічаються, часто, не чекаючи пропозиції, поривають з ними. А даремно! У шлюбі Валерій – переконаний однолюб. Прихильність Валерія до дружини приймає деколи суто фізіологічний характер, коли він просто не в змозі їй змінити, хоча бажання змінити майже ніколи не покидає його. Деякі недолугі дружини, відчувши це, дозволяють собі зневажливо ставитися до чоловіка. Самолюбний Валерій може цього не пробачити.

Домосіди. Зворушливо ставляться до новонародженим. Не без задоволення ходять за покупками на базар. П’ють помірно. У народжених взимку характер складніший, ніж у “літніх”, вони деспотичні і скупуваті. Особливо важкі в спілкуванні Валерій Миколайович, Дмитрович, Борисович, Ігоревічи.

Ім’я має давньоримське походження, в перекладі – “сильний”. До Росії прийшло з Візантії разом з християнством. Покровитель – святий мученик Валерій Севастийский. Разом з Іустином Філософом він боровся за святу віру. Був засуджений римським судом за безпідставним звинуваченням у єресі і загинув в 166 році. Що стосується власника даного імені, то зазвичай Валерій принциповий, наполегливий в досягненні мети, у всіх сферах діяльності домагається успіху. Він легко адаптується в будь-якій ситуації, швидко знаходить спільну мову з людьми, проте дружба для Валерія занадто символічна. Може бути, тому шлюб не приносить Валерію того задоволення, яке він отримує в роботі.

Їм годяться в дружини Зоя, Ванда, Галина, Луїза, Надія, Олеся, Роксана, Яна, Світлана, Тетяна. Малоймовірний щасливий шлюб з Алевтина, Вірою, Зінаїдою, Іриною, Кларою, Ларисою, Маргаритою, Тамарою.

Цим ім’ям краще називати Овнів, Риб, Водоліїв, Близнюків, але не Дев, Ваги і Тельців.

Дати іменин: 28.01, 22.03, 14.06, 20.11

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top