П’ятниця, 7 Серпня 2020
2060 Чоловіче ім'я: Вадим
346
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Василь

Чоловіче ім’я: Василь

Василь Перекладається з давньогрецької як – “царський, царствений”.

Ім’я з’явилося з часів перських воєн і мало спочатку значення “перський цар, князь, правитель”.

Василь швидше піде на конфлікт з дружиною, ніж допустить, щоб постраждав товариш. Навіть робота у нього на другому місці, на першому – друзі, товариші. Хоча роботу свою любить, намагається виконувати її так, щоб не вважатися поганим працівником, але й не перевершувати своїх товаришів. З жінками галантний, прагне бути лицарем, і йому дуже лестить, коли вони вважають його таким. Обожнює футбол, хокей, намагається не пропустити жодного матчу улюбленої команди, великий любитель доміно.

Сильний мінус деяких Василів – любов до спиртного. На роботі про його пристрасть зазвичай знають, але миряться, пам’ятаючи про його сумлінному ставленні до праці і непоганих професійні якості. З непитущим Василем жінка відчуває себе впевнено. Він людина боргу. Одружившись, не стане через тиждень подумувати про розлучення на тій лише підставі, що у дружини виявився поганий характер або вона не бажає готувати йому. Він покірливо розділить тяготи побуту, що не скаржачись нікому на свою долю. Відповідальність Василя зростає після народження дитини. Його прихильність до дітей по силі почуття може бути порівнянна тільки з почуттям матері, гаряче і сліпо люблячої свого єдиного і довгоочікуваного дитини. У складних життєвих і сімейних ситуаціях замикається, стає потайним, тоді в його поведінці з’являються ознаки нерішучості. У нього майже завжди прекрасні відносини з тестем, а от тещі він трохи побоюється.

Василь

Василь – ім’я грецького походження, перекладається як “царський”. Святий покровитель – Василь Великий, вселенський учитель. Разом зі своїм учителем Евулом він прийшов до священного міста Єрусалиму, щоб прийняти Хрещення в Йордані. Василь непосидючий, метушливий, ставить перед собою завдання, які не може виконати, так як хапається за все справи відразу з завзяттям, потім його запал спадає і вже стає нецікаво робити що-небудь. Василь нестриманий в своїх емоціях, говорить те, що думає. Але його близькі знають, що він м’який і добрий, вразливий в душі, чуйний і поблажливий до людей. Василь володіє оригінальним мисленням, може знайти вихід практично з будь-якої ситуації.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Порфирій

Сімейне щастя Василю принесуть Лілія, Маргарита, Альбіна, Джульєтта, Олеся, Юлія, Анна, Яна. Навряд чи варто сподіватися на порозуміння з Лідією, Неллі, Риммою, Інною, Катериною, Любов’ю, Оленою.

Це ім’я підходить Стрільцям, Тельцям, Рибам і Ракам. Називати так Овнів, Львів, Близнюків, Терезів і Водоліїв не варто.

Дати іменин: 14.01, 12.02, 13.03, 17.03, 20.03, 4.04, 5.04, 8.04, 25.04, 9.05, 12.05, 13.05, 5.06, 21.06, 23.06, 16.07, 19.07, 15.08, 24.08, 11.10, 11.12

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Василь
Top