2033 Чоловіче ім'я: Баженов

Чоловіче ім’я: Борислав


Чоловіче ім’я: Борислав

Борислав Перекладається з давньослов’янського як – “відроджують славу в боротьбі”.

За характером Борислав – борець за справедливість, захисник слабких і знедолених.

Борислав схильний до впливу більш сильних і яскравих натур; він прагне до лідерства, може наслідувати уявному кумиру. При всій своїй войовничості і борцівських якостях дуже добрий і чутливий, здатний на глибокі співчуття і співпереживання, особливо в зрілому віці. Він не жорстокий, охоче прощає провини, не пам’ятає образ, готовий виправдати будь-кого, хто винен у скоєному. Завжди бере відповідальність на себе, навіть якщо не здавалася в цьому жодної участі, особливо коли до цього причетні близькі люди. Кидається на допомогу друзям, знайомим, навіть приятелям.

До жінок у нього особливе ставлення – він їх обожнює. Для нього вони слабкі істоти, які потребують захисту. Він закоханий у всіх жінок одразу, дуже сексуальний і до похилого віку. Кожна жінка може викликати в ньому певний інтерес. У нього багато партнерок по сексу, навіть після того, як він обзаводиться родиною і має в дружинах улюблену жінку.

Про свої любовні пригоди не любить говорити, тому навіть близькі друзі не здогадуються, який він “сексуальний гігант”. Дружина його дуже щаслива, не підозрюючи, що у Борислава можуть бути зв’язку на стороні. Він дуже прив’язаний до будинку, дітям, сім’я для нього – святе. Він ніколи не захопиться так, щоб залишити дружину і дітей.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top