Вівторок, 27 Вересня 2022
2060 Чоловіче ім'я: Вадим
359
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Вадим

Чоловіче ім’я: Вадим

Вадим Відбувається від давньоруського слова “вадити”, перекладається як – “сіяти смуту”.

З Відмова виходять непогані керівники. Вони добре відчувають людей, дбайливі, пам’ятають про свої обіцянки. Надзвичайно працьовиті й цілеспрямовані. Взявшись за що-небудь, не зупиняться доти, поки не доб’ються свого. Не позбавлені ощадливості і деякої хитрості, ретельно продумують свої вчинки і висловлювання. Мають хорошими “пробивним” здібностями, дістати що-небудь рідкісне і дефіцитне для них одне задоволення, вони бачать в цьому певну гру, спортивний інтерес, відчуваючи почуття спортсмена, який переміг свого противника

Вадими відносяться до пристрасним, що захоплюються натурам. Можуть призвичаїтися до карт, азартні, схильні до ризику. У розвагах дотримуються принципу “гуляти – так гуляти” і часом, слідуючи йому, хапають через край. Люблять також швидку їзду і хороший стіл. Можуть довгий час зустрічатися з дівчиною, готуватися до одруження, але під впливом швидкоплинного захоплення одружитися з іншою. Закохавшись, люблять грунтовно: сильно і довго. І ревнощі у них така ж пристрасна. Дружина для Вадима більше, ніж дружина, вона – його друге “я”. Дружини Відмова зазвичай задоволені своєю долею.

“Зимові” – “важкі”, довго не можуть визначитися у виборі професії, дружини, друзів. “Літні” – м’якше, ледачі.

Знайде щастя в шлюбі з Олександрою, Вірою, Діною, Катериною, Лілією, Русланою, Світланою. Малоймовірний шлюб з Аліною, Аллою, Венерою, Геленою, Джульєттою, Оленою, Майєю, Ольгою, Поліною, Тамарою, Яною.

Це ім’я підходить Козерогові і Рибам. Але називати їм Овна, Льва, Стрільця, Близнюків, Ваги і Водолія не рекомендується.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Василь
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Вадим
Top