Вівторок, 22 Червня 2021
2372 Чоловіче ім'я: Лазар
331
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Лев

Чоловіче ім’я: Лев

Лев Походить від латинського слова- “лео”, перекладається як – “лев”.

Леви дуже люблять старих і хворих, тому часто обирають професію лікаря. Є в них і такі цінні якості, як терпимість і гнучкість, вміння відмовитися від бажаного. Але стриманість Льва-начальника не безмежна, і після ряду м’яких, коректних і важливих за формою зауважень він може дозволити собі раптом вибухнути гнівом. Дружина його повинна відчувати той момент, коли довготерпіння чоловіка вичерпується: Недарма Леви найбільше цінують в жінках вірність і доброту.

Стурбовані статевими проблемами і при найменших невдачах піддаються паніці. Велелюбність, яка іноді відзначається у них в юнацькі роки, найчастіше пояснюється невпевненістю в своїй статевої потенції. Леви не скандалісти, проте в дружини їм чомусь попадаються досить імпульсивні особи. Випивають від випадку до випадку, алкоголіками стають рідко. Люблять грати з дітьми в шумні ігри.

Лев – це русифікований варіант грецького імені Леонт, яке в перекладі на російську мову означає “лев”. Святим заступником цього імені є мученик з Візантії преподобний Лев, єпископ Катанский, все своє життя віддав зміцненню і поширенню християнської віри в Візантії. Це ім’я символізує владу. Його володар панує не тільки над звірами, але і над усією природою, а також над людьми. Люди з ім’ям Лев відрізняються мудрістю, чесністю, благородством. Сміливість, рішучість і наполегливість у досягненні мети допомагають йому реалізовувати намічені плани. Люди люблять мати справу з Левами через властиву їм відповідальності. Леви завжди тримають своє слово.

Може розраховувати на щасливий шлюб, якщо його обраницю звуть Авророю, Агніей, Ганною, Адою, Ветой, Вікторією, Діною, Ольгою, Еллою. Досить проблематичний міцний союз з Агнесою і Лідією.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Веніамін

Це ім’я підходить людям, народженим на кордоні між Раком і Левом, Левам, Терезам. Не варто так називати Овнів, Дів і Скорпіонів.

Доля обіцяє власникові цього імені панування над усіма живими істотами. Він може підкорити будь-якого ворога, повести за собою народи. Саме таких людей називають творцями історії.

Дати іменин: 3.03, 5.03

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Лев
Top