Вівторок, 19 Січня 2021
3807 8 важливих днів у серпні 2020 року
96
0
Раздел: Різне

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

8 важливих днів у серпні 2020 року


3 серпня 2020 року – повний місяць у Водолії

Останній місяць літа відбудеться 3 серпня в 18 годин 58 хвилин за московським часом. Це буде досить непростий період, коли краще відкласти всі важливі справи.

Повний Місяць у Водолії зробить нас розсіяними і занурені в себе. У день повного місяця ми можемо стати пасивними і млявими. Нам буде байдуже все навколишнє.

У фінансовій сфері тоженичего хорошого теж не очікується. Ми можемо витратити свої гроші абсолютно необдумано.

5 серпня 2020 – Меркурій переходить у знак Лева

У знаку Лева Меркурій перебуває в гостях у Сонця. Сонце, яке оберігає Лева – центр нашого життя, а Меркурій додасть в неї бажання розважатися на повну котушку і добре виглядати. Це відмінний час для відпустки, поїздок і активного відпочинку.

7 серпня 2020 – Венера переходить у знак Раку

Венера в знаку Рака знаходиться в гостях у чутливої Місяця. У цей час у багатьох людей пробуджується бажання завести сім’ю, отримувати любов, розуміння і підтримку від близької людини. Так що якщо ваш молодий чоловік ніяк не наважується зробити вам пропозицію, період з 7 серпня до 6 вересня – чудовий час, щоб ненав’язливо підштовхнути його до цього кроку.

15 серпня 2020 – ретроградний Уран

1555171870 4

15 серпня – Уран стає ретроградним і пробуде в зворотному русі до кінця року. У зворотний бік Уран буде рухатися в знаку Тельця, що проявить в людях бунтарські риси. Компроміси і чужу думку виявляться абсолютно нецікавим. Звичайна і розмірене життя буде набридати і може відбутися відмова від традицій та звичного способу життя.

Читайте також:  Зорепади в липні і серпні 2020 року: Персеїди та Аквариды

У періоди, коли Уран рухається ретроградно, потрібно переглядати та переоцінювати свої занедбані і незакінчені справи, згадувати свої старі нереалізовані ідеї, які пустили коли-то в минулому глибокі коріння і залишилися в підсвідомості. Зараз вони виходять на передній план, настав їхній час.

17 серпня – Верхнє з’єднання Сонця і Меркурія

Вплив верхнього з’єднання починає відчуватися за тиждень до настання точного аспекту і триває кілька днів після того, як планети розійдуться.

Зазвичай в цей час відбувається прискорення всіх типів обміну, необхідна інформація стає доступною, паперові справи просуваються швидше, короткі поїздки і невеликі подорожі приносять радість і нові враження.

19 серпня – молодий місяць у знаку Лева

В цей день зірки будуть сприяти будь-якому вашому починанню. Не бійтеся бути в центрі уваги і брати ініціативу на себе. Сміливо міняйте стрижку, колір волосся, імідж і гардероб, починайте ремонт або просто наведіть меблі в кімнаті. Порадуйте себе походом в СПА-салон або яскравим шопінгом. Дозвольте собі нехай і невеликі зміни в житті, і маленькі радості.

Якщо ви не заміжня, закрутіть запаморочливий роман. Нехай все буде як в кіно: пристрасть і сльози, сварки і примирення. Тим, хто перебуває у відносинах, теж не завадить поглянути на партнера по-новому і влаштувати романтичне побачення в незвичній обстановці.

20 серпня – Меркурій переходить у знак Діви

Настає час конкретних дій і чітких, вивірених рішень. Для Меркурія знак Діви є місцем воздвиження, тобто його найсильнішим положення на небі. Здатність аналізувати і міркувати буде на висоті. Займайтеся розрахунками та обчисленнями, наведіть порядок у документах.

22 серпня – Сонце в Діві

Слідом за Меркурієм в сузір’я Діви переходить і Сонце. Воно буде гармонійно доповнювати властивості Меркурія і допоможе людям швидше включатися в нові справи, сприятиме просуванню по кар’єрних сходах акуратних і пунктуальних людей.

Отзывы и комментарии к статье 8 важливих днів у серпні 2020 року
Top