Вівторок, 7 Липня 2020
1684 Жіноче ім'я: Харита, (Харитина)
301
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Хільда

Жіноче ім’я: Хільда

Хільда

Хільда ​​імпульсивна, наполеглива. Деякі “зимові” не виходять заміж через свого характеру – вони талановиті і марнотратки, люблять бути на очах у близьких і рідних. Схильні до стресів. Обожнюють подорожувати по містах і селах.

“Осінні” розважливі, спочатку думають, потім роблять, гостинні, продумують все, що стосується спілкування зі знайомими і незнайомими людьми. Терплячі і в міру чутливі; їх ніколи не підстереже щось непередбачене, у них все продумано, навіть запрограмовано, проте вони віруючі. Шлюби їх досить невдалі. Вони лідери в шлюбі, але не на виробництві; не люблять хвалитися, якщо що знають, вміють зберігати таємницю; допомагають людям, заступаються за скривджених.

Люблять тварин, але тільки собачок. Воліють будь-яку справу доводити до кінця; наприклад, якщо Хільда ​​встала в чергу, то буде стояти до кінця і терпляче чекати. Але багато жінок з цим ім’ям неординарні в своєму мисленні, одягаються нестандартно, віддають перевагу квітам фіолетовому, коричневому, блакитному.

Здатні складати вірші – це можуть тільки “літні”. Працюють інженерами, лікарями-хірургами, керівниками, програмістами, журналістами, чоловічими перукарями, перекладачами, секретарями-референтами. “Грудневі” займаються спортом, в якому активно беруть участь, всією душею віддаються спортивним видовищ. Під час подорожі жадають перш за все цікавих пригод, а зовсім не збагачення знаннями і враженнями. При деякій невпевненості і поверховості мислення все піддають аналізу. “Березневі” Хільди особливі, схильні до впливу, легковірні. Будь-яке повідомлення, що послідувало в категоричному тоні, для них ціла подія.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Христина
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Хільда
Top