Вівторок, 31 Березень 2020
1621 Жіноче ім'я: Оксана
276
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Олеся, (Алеся)

Жіноче ім’я: Олеся, (Алеся)

Олеся, (Алеся) Перекладається з грецького як “захисниця”.

Олеся – спочатку похідне від імені Олександра, жіночої форми імені Олександр

Олеся прямолінійна і ревнива. Вона прив’язана до сім’ї, і її слід віднести до того типу людей, про яких кажуть, що вони однолюби. Однак цю жінку властива ексцентричність. Вона неодмінно здійснює вчинки, валить близьких в здивування, а то і в переляк. В юності вона, цілком можливо, приголомшить батьків повідомленням, що стрибнула з парашутом або збирається відправитися підкорювати Гімалаї. Професію обиратиме якщо не рідкісну, то для жінки малоподходящей – геолога, хірурга або, скажімо, капітана далекого плавання.

Не дивуйтеся, якщо, повернувшись з відпустки, побачите, що ваша кухня перероблена в фотолабораторію, – це значить, що дочка вирішила стати фотокореспондентом. Не варто з нею сперечатися. Зрештою у Олесі вистачить розуму послухати розумних порад батьків, стати нормальним інженером або бухгалтером. Вона не самокритична і завжди буде вважати, що їй просто не пощастило, і тільки тому вона не світова кінозірка.

Щасливим швидше за все буде заміжжя Олесі, якщо її обранцем стане Ігор, Родіон, Рудольф, Аркадій, Валерій, Василь, Адам, Данило, Лазар або Вальтер. Менш підходять: Артем, Станіслав, Микола, Святослав, Тимур, Адольф.

Це ім’я підходить Ракам і Овнам. НЕ гармоніює воно з характером Близнюків, Дів і Козерогів.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Гюзель
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Олеся, (Алеся)
Top