Неділя, 7 Березня 2021
1789 Жіноче ім'я: Юзефа
347
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Юнона

Жіноче ім’я: Юнона

Юнона Відбувається від імені давньоримської богині шлюбу.

У римській міфології одна з верховних богинь, дружина Юпітера, покровителька шлюбу. Юнона завжди повинна бути в центрі уваги. Людина по натурі творча, вона вміє створити навколо себе атмосферу веселощів і свята. Це заводила, організатор усіляких вечорів, капусників, девичников і навіть парубоцьких, на яких буває єдиною жінкою. Застілля – ось місце, де проходить чимала частина її життя. Відвідайте хвору Юнону і ви побачите, як вона перетвориться і буквально видужає на очах, лише тільки займе своє місце на чолі столу.

У Юнони гарний художній смак, вона любить колекціонувати гарні речі. А нове плаття з нагоди чергового торжества, причому таке, щоб їм були всі вражені, – майже неодмінна умова її існування. Тільки пошиє його кравчиня. Рукоділля, як і кухня, та й інші побутові турботи, її захоплюють ненадовго. Зазвичай Юнона – цінний працівник, тільки не завжди зручний для керівництва. У неї підвищене почуття справедливості, яке змушує її брати участь мало не в кожному виробничому конфлікті. У такі моменти Юнона перетворюється в борця, який стоїть на барикадах із прапором в руках.

Стабільне сімейне життя – не її доля. Юнона нерідко бездітна або має одну дочку. Це яскраво виражена <сова>, що її добудишся вранці. І не варто цього робити, в ці хвилини вона агресивна.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Августа, (Августина)
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Юнона
Top