6862 Якщо сниться Гроза

Якщо сниться Гроза


Сниться Гроза

Якщо вам наснився сильний дощ з грозою – це значить вирішення довго пригнічуваного конфлікту. Якщо ви раптом бачите грозу десь далеко, але вона не зачіпає вас – ви будете позбавлені невиправданого гніву начальства.

Вам сниться, що під час грози у ваш будинок влучає блискавка, готуйтеся до несподіваних новин. Коли вам приснилася гроза в середині літа – це ознака неконтрольованої хвороби.

У разі коли в сновидінні ви боїтеся грози, блискавки і ховаєтеся в укритті, то вам варто подумати про своє життя. Ваша поведінка, спосіб життя і ставлення до тих, хто вас оточує, можуть накликати гнів вищих сил.

Якщо вам сниться, що буря, блискавка і грім обрушилися на ваш будинок – ви отримаєте несприятливі і несподівані новини про вашу власність.

Коли ви бачите грозу у сновидінні і знаходите захоплення чи хвилювання в класичній формі блискавки і грому, ви відчуєте таке ж шаленство в реальному світі.

Заміжнім жінкам такі сни значать марні та ірраціональні ревнощі до чоловіка. Це може призвести до непорозумінь і сварок у стосунках. Але не варто розчаровуватися, такі скандали завжди закінчуються пристрасним примиренням між подружжям.

Вагітній жінці сниться гроза – не слухайте страшний діагноз, все буде добре.

Якщо сниться Гроза

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top