2787 Кармічні закони любові

Кармічні закони любові


Кармічні закони любові

Любов – головне випробування, яке проходить людська душа. Хтось закохується з першого погляду і знаходить щастя. Інші долають низку кармічних перешкод і не відразу можуть зрозуміти і прийняти свою половинку. Як правило, це залежить від людини, з яким ви пов’язали свою долю: він може виявитися вашої гармонійної другою половинкою, спорідненої чи кармічного душею.

Гармонійні душі

Разом з другою половинкою можна народитися в одному будинку – або жити в різних містах. Можна разом вчитися і працювати-або зустрітися при несподіваних обставин. Часто зближенню з гармонійної душею супроводжують віщі сни або знаки долі. З такою людиною почуття любові і глибокої симпатії виникають природно, немов самі собою, а відносини вибудовуються легко і спокійно. Зустріч гармонійних душ, їх об’єднання в єдиний союз подвоюють енергетику, підвищують успішність у справах, допомагають вирішувати фінансові та матеріальні питання. Навіть якщо один з партнерів страждав від хронічного захворювання, то в гармонійному союзі він може про нього забути. Зазвичай такі шлюби благословенні батьківським участю, і в них обов’язково народжуються сильні спадкоємці. Але, як все найдорожче і найцінніше в житті, союз гармонійних душ потребує захисту від заздрісників.

Різниця у віці у гармонійних душ: 5,10,14,15, 20, 23, 25, 32 (днів, місяців, років). Місяці і дні враховуються, якщо різниця у віці подружжя менше року.

Кармічні душі

Часто таким зустрічам передує несподіваний збіг обставин і полум’яна хвиля неконтрольованих емоцій. З першого погляду у майбутніх партнерів частішає серцебиття, збивається дихання, з’являється рум’янець на щоках, плутаються думки … А потім виникає раптове бажання розкрити крила і злетіти в небеса.

З позиції езотерики такий запаморочливий сплеск емоцій – не що інше, як взаємне тяжіння духовних протилежностей. На перших порах люди відчувають палку любов, незважаючи на розбіжності в поглядах, принципах, темпераменти. Об’єднавшись, їм необхідно досягти повного рівноваги. А це дуже важка праця-но саме так можна відпрацювати кармічний борг.

Тут вже немає спокою, навпаки – чоловік і жінка насилу розуміють потреби один одного, сваряться, збирають образи, змінюють. Об’єднання кармічних енергій може спровокувати і обмін хворобами. Наприклад, якщо чоловік, у якого проблеми з серцем, під час сімейних сварок скидає всі негативні емоції на дружину, через кілька років у неї можуть початися важкі серцеві напади, а ось чоловік, навпаки, відчує себе краще.

Різниця у віці у кармічних душ: 2, 3, 6, 7, 9, 11, 12, 18, 21 (днів, місяців, років). Місяці і дні враховуються, якщо різниця у віці подружжя менше року.

Подолання негативної карми в любові

Припустимо, ви зустріли людину доброго, м’якого, уважного. Але через деякий час з якоїсь невідомої причини він перетворюється на домашнього тирана. «Ми різні люди», – говорите ви чергову фразу, і справа доходить до розлучення.

Ви народили дітей, побудували будинок – і в той же час ми отримали в своїх душах взаємні образи і нерозуміння. «Ми так далекі один від одного», – думаєте ви, і страх самотності блокує можливість зближення. Такий дисбаланс в парі виникає, коли один партнер щось заборгував іншому: своє терпіння, розуміння, підтримку, а найголовніше – любов.

Але навіть в такій непростій ситуації можна все виправити. І в першу чергу потрібно виявити справжню причину боргу, а потім повністю від нього звільнитися. Як? Віддати партнеру те, що він у вас просить або просив, будь то турбота, матеріальна підтримка, любов або щось інше. Тільки після цього можна розраховувати на відповідну позитивну реакцію. Віддаючи – отримуємо. Не забувайте про це!

Повністю гармонізувати відносини можна, коли розв’язані кармічні вузли і витіснені всі негативні енергії. Таку роботу для вас може провести фахівець з кармічного регресії. Він детально досліджує минуле, виявить епізоди, які створили енергетичні блоки, і нейтралізує їх.

Наведемо приклад з практики. На сеанс прийшла жінка. Вона скаржилася, що її сімейне життя нестерпна – чоловік протягом усіх 20 років спільного життя постійно її у всьому звинувачує, змінює, у них болісні конфлікти, в які залучені навіть діти, його почуття до дружини давно згасли. Під час сеансу я виявила причину сімейних проблем: виявилося, ця жінка відразу після весілля провела магічний ритуал. Мама порадила їй взяти яблуко і, уявивши, що чоловік і дружина – половинки цього яблука, розрізати його на дві частини. Потім висушити їх на підвіконні і після закопати піддерево. Так вона і зробила, не розуміючи, що в силу магічної тотожності прирекла свої відносини: як яблуко висохло, так і любов. Саме тому чоловік їй зраджував, часто хворів і дорікав дружину у всіх своїх бідах: мабуть, на підсвідомому рівні він відчував, що дружина дійсно винна в тому, що їх шлюб тріщав по швах.

Після сеансів кармічного регресії люди отримують можливість позбутися від вантажу минулого, виправити помилки (навіть ті, що вчинили їхні предки) і досягти повного енергетичного рівноваги з партнером. Виникає почуття глибокого єднання, відкриваються нові можливості, що дозволяють знайти щастя і справжнє кохання. Прощання з самотністю Вам вже чимало років, життя склалося, хоча і не зовсім так, як мріялося.

У вас багато друзів, можливо, бувають романи – але немає любові, немає людини, якого хотілося б утримати, без якого життя немислима. Або ви розлучилися і всі сили направили на виховання дітей, забувши про власні почуття і потреби … Зупиніться! Вам, як і всім, долею визначена зустріч зі своєю другою половинкою, а значить, потрібно докласти максимум зусиль, щоб ця зустріч відбулася якомога швидше. Адже саме завдяки любові душа отримує досвід, за яким прийшла на Землю. Коли в гармонії з коханою людиною ми втілюємо свої мрії, ростимо дітей, будуємо плани на майбутнє – це і є розвиток. Це і є справжнє щастя.

По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top