Вівторок, 19 Січня 2021
3823 НЕБЕЗПЕЧНЕ ПОВНИЙ МІСЯЦЬ У СЕРПНІ 2020 РОКУ: ПОРАДИ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКА ЗОДІАКУ
81
0
Раздел: Різне

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

НЕБЕЗПЕЧНЕ ПОВНИЙ МІСЯЦЬ У СЕРПНІ 2020 РОКУ: ПОРАДИ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКА ЗОДІАКУ

На початку серпня 2020 року на нас чекає останній літній місяць. Воно відбудеться в понеділок, 3 серпня о 18 годині 57 хвилин за Московським часом в 12 градусі Водолія.

З точки зору астрології це буде один з найважчих днів місяця – крім протистояння Місяця і Сонця, 3 серпня на небі виникає багато неприємних і я б сказала навіть небезпечних аспектів: Марс, йдучи на з’єднання з Чорної Місяцем ліліт, створює точний квадрат з Юпітером. В цей же час Сонце утворює квадрат до Урану, а Венера в близнюках виходить на вісь місячних вузлів. І це ще не все – Меркурій в Раку також 3 серпня утворює точну опозицію до ретроградному Сатурну і вже відчувається опозиція Меркурія з Плутоном, незважаючи на те, що на момент повні orbis буде становити майже 4 градуси.

Саме по собі повний місяць у Водолії не є якимось особливо негативним. Це час творчих осяянь, духовного розвитку, спілкування і нових знайомств. З негативних сторін знаходження повного Місяця в знаку Водолія можна відзначити неуважність, незібраність, непунктуальність.

Однак інші планети додадуть в гороскоп цього дня деякі негативні штрихи – обстановка в суспільстві буде нервовою і навіть агресивною. Перешкоди в справах будуть виникати буквально з нізвідки – таким чином зірки будуть натякати нам, що краще на цей день не планувати якихось важливих справ.

Марс, який особистих гороскопах відповідає за силу і життєву енергію, утворюючи квадрат з Юпітером, буде спрямовувати нашу енергію в неконструктивне і навіть руйнівне русло. А Меркурій, у протистоянні з Сатурном відключить нашу здатність мислити логічно і знаходити дипломатичні шляхи вирішення питань.

Марс, йдучи на з’єднання з Чорної Місяцем, змусить згадати якісь старі образи. Може з’явитися бажання помститися за якісь речі, про які в інший день ви б і не згадали, однак робити цього категорично не можна – ви тільки раздерете стару рану і посилите конфлікт.

Читайте також:  МОЛОДИК 20 ЛИПНЯ 2020 РОКУ: ЗАГАДУЄМО БАЖАННЯ І ДЯКУЄМО ДОЛЮ

fullmoon03082020

Давайте подивимося, що ж готує повний місяць 3 серпня 2020 року для кожного зі знаків зодіаку окремо?

Овен – повний місяць у Водолії вплине на ваші стосунки: з родичами, колегами, сусідами, друзями і так далі. Можливі раптові сварки із-за чого-то в минулому, з-за якихось старих образ або непорозумінь. Також в це повня звертайте увагу на техніку і засоби пересування – можливі несподівані поломки. Перед тим як сісти за кермо, ретельно перевірити стан автомобіля.

Телець – у представників вашого знаку серпневе повня торкнеться питання дому та сім’ї. Щоб не провокувати конфлікти, стежити за кожним своїм словом і вчинком, а ще краще – проведіть по можливості цей день на самоті.

Близнюки – приділіть максимум уваги дітям. Проведіть день повного місяця разом з ними – сходіть в зоопарк, в парк, на яке-небудь розважальний захід.

Рак – приділіть увагу своєму здоров’ю. Відмовтеся від шкідливих звичок, хоча б на найближчі кілька днів, а краще назавжди. Будьте обачні при вирішенні юридичних питань – можливі ошибкии різного роду негаразди.

Лев – вам треба остерігатися проблем на роботі або в бізнесі. Якщо у вас призначено невідкладні ділові зустрічі, будьте пунктуальні. Тим же Левам, хто працює за наймом сьогодні не можна спізнюватися на роботу і варто проявляти пильність у питаннях, які вам доручить начальство.

Діва – день повного місяця травмоопасен. Ви вчините правильно, якщо відмовитеся від довгих поїздок за кермом. Ще одна сфера життя, на яку варто звернути увагу – чужі гроші, до яких ви маєте відношення. Не забудьте сплатити рахунки і вчасно внести платіж за кредитом.

Ваги – зберігайте гнучкість розуму і не піддавайтеся емоціям. Серпневе повний місяць обіцяє завершення справ та розкриття таємниць, у тому числі виявлення ворогів, які втручаються у ваше життя.

Читайте також:  6 липня Аграфена Купальниця - народні традиції та звичаї

Скорпіон – повня вплине на вашу професійну діяльність, стосунки з начальством. Ваша репутація як фахівця може похитнутися.

Стрілець – своєю поведінкою в день повного місяця ви можете зруйнувати дружбу, що існувала багато років. Не відмовляйте друзям, якщо вони попросять про допомогу.

Козеріг – повня попереджає про те, що ви можете нажити собі небезпечних і впливових ворогів, здатних доставити чимало проблем. Також в цей день є ризик постраждати від криміналу.

Водолій – в серпневе повня ви можете відчути занепад сил, небажання взагалі що-небудь робити. Не йдіть наперекір своєму організму – проведіть 3 серпня в максимально розслабленій атмосфері.

Риби – стежте за своїм гаманцем і утримайтеся від будь-яких операцій з грошима.

Отзывы и комментарии к статье НЕБЕЗПЕЧНЕ ПОВНИЙ МІСЯЦЬ У СЕРПНІ 2020 РОКУ: ПОРАДИ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКА ЗОДІАКУ
Top