3895 Гороскоп на 6 серпня 2020 року. Місяць сьогодні 6.08.2020

Гороскоп на 6 серпня 2020 року. Місяць сьогодні 6.08.2020


Найближчим Місяць: 2 вересня 2020 року в 8:22. Найближчим Молодик: 19 серпня 2020 року в 5:40.

  • Фаза Місяця 6 серпня 2020 року – щербатий Місяць.
  • Місячний день 6 серпня 2020 року – 18 місячний день.
  • В якому знаку Місяць 6.08.2020 – Місяць у Рибах.
  • Схід Місяця 6 серпня 2020 року – в 21:50.
  • Захід Місяця 6.08.2020 – в 7:29.
  • Місяць без курсу – ні.
  • Схід Сонця 6 серпня 2020 – в 4:45.
  • Захід Сонця 6 серпня 2020 – о 20:25.

 

Гороскоп на 6 серпня 2020 Овен

Будьте обережні у всьому. Зараз ви можете отримати побутову або виробничу травму. В любовному плані будьте тихіше води і нижче трави. Ніяких змін! Зараз ви не зможете об’єктивно оцінити ситуацію, що неминуче призведе до конфліктів.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Телець

В даний час вам не тільки дозволено, але навіть сприятливо йти на поводу у своїх бажань. Внутрішній голос буде направляти по потрібному шляху, і якщо ви відчуєте, що з ким-то не хочете зустрічатися або виконувати які-небудь обов’язки, можете з чистою совістю цього не робити. В цей день вас можуть порадувати близькі люди.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Близнюки

Починати нові справи, підписувати ділові папери поки не рекомендується. Зате день вдалий для всього, що пов’язане з любов’ю. Самотнім представникам знака доля може подарувати нове захоплення або більш серйозні почуття. Цей час добре використовувати для початку комплексу оздоровчих заходів. Піде на користь зміна обстановки.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Рак

Не діліться своїми потаємними думками навіть з близькими людьми: існує небезпека, що ця інформація дасть витік і, можливо, буде використана проти вас. Не довіряйте тим, хто занадто багато обіцяє. Можливі сварки з коханою людиною. Приділіть максимум уваги фінансових питань.

Читайте також:

Гороскоп на 6 серпня 2020 Лев

Якщо хочете почати нові справи, не упустіть свій шанс! Цей день дуже гарний для розкриття ваших творчих здібностей. Постарайтеся більше часу приділяти улюбленій справі або тому, що необхідно виконати. Не відмовляйте в допомозі людям, але не дозволяйте собою маніпулювати.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Діва

Не можна розслаблятися і плисти за течією. Будуйте плани, але не налаштовуйтесь на певний результат, дайте можливість проявитися нагоди. Улюблений чоловік готовий підтримати вас. Зараз йде гарний час для шопінгу – вам вдасться зробити вигідні покупки і отримати від цього задоволення.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Ваги

Цей день подарує багато можливостей, тому спокійно плануйте на нього важкі справи і важливі зустрічі. Декого чекає доленосне знайомство, яке може перерости у велику любов. Єдине застереження: не нехтуйте правилами техніки безпеки на роботі.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Скорпіон

Не звертайте уваги на маленькі непорозуміння, які можуть виникнути, причому не з вашої вини. Якісь плани можуть зірватися тому, що вам не вистачить часу на їх втілення. Постарайтеся отримувати якомога більше позитивних емоцій і спілкуватися тільки з приємними людьми.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Стрілець

Довіряйте своїм внутрішнім відчуттями робіть так, як вважаєте за потрібне. Тоді ви зможете домогтися успіху у всіх ваших починаннях. Постарайтеся не випускати нових можливостей — хто знає, коли вони будуть в наступний раз.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Козеріг

Ви можете відчути себе розбитими, і особливого бажання працювати у вас не буде. Не знущайтеся над собою, краще дайте собі перепочинок. Через деякий час ви легко наверстаете згаяне. Багато зустрічі, яких ви чекаєте, можуть зриватися з причин, які від вас не залежать.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Водолій

Складний день. В ідеалі — залишатися вдома і не відвідувати людних місць. Краще всього спокійно посидіти вдома, поспілкуватися з книгою. Найбільш несприятливий день для укладення шлюбу або інших партнерських угод.

Гороскоп на 6 серпня 2020 Риби

Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій, так як в суперечках і сварках вам везти не буде. Зараз вам більше підійде загальна тактика. Якщо спробуєте щось вимагати від рідних і близьких людей, то отримаєте лише хвилю роздратування і нерозуміння.

По теме: ( из рубрики Гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top