Вівторок, 19 Січня 2021
3814 ЧОРНИЙ СЕРПЕНЬ 2020: ЩО ЧЕКАЄ РОСІЮ
69
0
Раздел: Різне

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

ЧОРНИЙ СЕРПЕНЬ 2020: ЩО ЧЕКАЄ РОСІЮ


Прокляття чорного серпня

Те, що в Росії кількість катастроф і катаклізмів саме в серпні перевищує всі розумні межі, визнають навіть скептики. Путч і розпад СРСР, крах МММ, дефолт 1998 року, підводні човна Курськ і К-159, пожежа на останкінській телевежі, теракти, авіаційні, залізничні, техногенні та природні катастрофи. Серпень, всупереч теорії ймовірності, із завидною постійністю, майже кожен рік притягує до себе левову частку всіх негативних подій і пригод.

У астрологів думки з приводу причин такого серпневого парадоксу розділилися.

Олександр Зараєв, керівник Російської астрологічної школи», вважає, що все почалося ще з Хрещення Русі, яке відбулося в серпневі дні. Князь Володимир перебудував всю культуру, різко ввів основи християнства. Це стало глобальною зміною, що спричинило інші події глобального масштабу.

Сергій Шестопалов впевнений, що Серпень – «місяць під номером 8» – відповідає 8 будинку гороскопа, який в астрології вважається будинком небезпеки і смерті. Сонце, що уособлює собою життєвий принцип, потрапляючи в будинок небезпек, смертей і хвороб, збільшує кількість небезпечних подій.

Астролог Павло Глоба вважає, що першопричину чорного серпня треба шукати в 1991 році, коли фактично розвалився Радянський Союз і ми стали жити в іншій країні. Саме з цього часу наш серпень і став «чорним».У 1991 році відбулося відразу 6 затемнень — найбільша кількість, яке буває протягом року (більше їх, сім, було тільки в 1917-му році). Це заклало негативну циклічність катастроф і катаклізмів, приходившихся на останній місяць літа.

Особисто я більше схиляюся до версії Глоби, так як август не завжди був нещасливим місяцем для Росії. До революції 1917 року завжди з острахом чекали березня – це був вкрай нещасливий місяць для імператорського дому. У березні загинули Павло Перший і Олександр Другий… В березні відрікся від престолу Микола Другий.

Читайте також:  5 знаков Зодиака, которые считаются лучшими партнерами для любви и брака

У серпні 1991 року, у знаку Лева, який протистоїть Водолію, знаку Росії, в момент початку серпневого путчу Сонце з’єдналися з Ретроградним Меркурієм, ретроградної венерою і Юпітером, утворивши потужний стеллиум.

Серпень 2020 року: що говорять зірки?

chern aug 2020

До чого ж нам готується в серпні 2020 року? В яких сферах можна очікувати непередбачені і катастрофічні події?

В першу чергу, нас цікавить розвиток поточних подій, про які ми вже знаємо. Знакові події, за якими стежать ЗМІ напередодні серпня це триваюча пандемія, вибори в Білорусі, масові протести в США і на Далекому сході.

Небезпечними датами серпня можна з упевненістю назвати 2 і 3 серпня, коли Уран, планета управитель Водолія, а отже і управитель Росії, складе квадрат до Сонця. Така взаємодія цих планет дає спонтанність, імпульсивність, дратівливість, схильність до радикалізму і крайнощів.

У другій половині дня 3 серпня до такого несприятливого аспекту додасться ще й повний місяць у Водолії. Сонце в астрології країн завжди символізує правителя. Уран, хоч його асоціюють з Росією, але все таки він більше символізує людей, народ Росії. Таким чином в ці дні ми можемо очікувати загострення протестів усередині країни.

4 серпня Марс, планета символізує військові і силові структури, складе квадрат до ретроградному Юпітеру, а в наступні дні з’єднається з Чорної місяцем Ліліт і по черзі проаспектирует ретроградний Плутон і ретроградний Сатурн. Давайте спробуємо розібратися, чим це загрожує.

Квадрат Марса до ретроградному Юпітеру – дуже руйнівний аспект, під час якого влада може використовувати всю силу пропаганди і спробує обманним шляхом отримати суспільну злагоду для вирішення своїх питань і задоволення амбіцій. А так як Юпітер зараз знаходиться в другому домі Росії, який відповідає за економіку і валюту, то під удар потрапляє рубль – цілком імовірно його ослаблення по відношенню до світових валют.

Марс у серпні, до речі, буде знаходиться в 11 будинку, який символізує прихованими іноземними ворогами держави, спецслужбами і таємними товариствами. Так що гороскоп явно показує, що витоки принаймні частини ймовірних проблем, що лежать у своїх державах.

Читайте також:  10 кінців світу, які ми пережили

Йдемо далі: з’єднання Марса і Чорної Місяця. Ліліт, фіктивна планета, це практично завжди карма, це відповідальність у цьому за минулі вчинки. Марс, як я вже сказала, це всі силові структури. Їх з’єднання вказує на тенденцію до насильства, але причина цих проявів лежить в підсвідомої невпевненість влади у власних силах.

Квадрат Марса до Сатурна. Найбільш небезпечний аспект у серпневому гороскопі – аспект невиправданої жорстокості. Під час такого аспекту дії і здоровий глузд знаходяться у протиріччі. Виникає Схильність до небезпечних або конфліктних ситуацій; збільшується небезпека нещасних випадків.

Квадрат Марса до Плутона. Позначає небезпечний період. Можливі вибухи, нещасні випадки, аварії, природні катаклізми та соціальні хвилювання.

Так, картина на небі в серпні 2020 року складається зовсім не радісна і не вселяє оптимізму. Але не забуваємо, що астрологія не пророкує і не передбачає, а лише попереджає про можливі шляхи розвитку подій. Для того, щоб серпень 2020 року не став чорним, кожен з нас повинен дотримувати прості правила – виявляйте уважність і обережність, не втручайтеся в чужі конфлікти і не створюйте власні. Зірки лише припускають, а наша доля знаходиться в наших руках і залежить тільки від наших рішень.

Отзывы и комментарии к статье ЧОРНИЙ СЕРПЕНЬ 2020: ЩО ЧЕКАЄ РОСІЮ
Top